Kas tellida köögikapid eraldi või terviklik komplekt köögimööblit?

Köögis veedetakse üksjagu aega. Nii toidu valmistamiseks, söömiseks kui mõnusa istumiskoha olemasolul ka lihtsalt ajaveetmiseks. Selleks, et igasugune tegevus mugavalt kulgeks, on tähtis roll ümbritseval ehk sisustusel. See peaks olema silmale meeldiv vaadata ning ka mugav kasutada.

Kodukujundus, Sisuturundus, Köögimööbel, Köök, Köögimööbli müük, Köögimööbli tellimine

Hakates sisustama uhiuut kööki või planeerides vana köögi renoveerimist, on esimene küsimus see, millise sisustusvõimaluse kasuks otsustada: köögikappide eraldi tellimine või köögikomplekti ostmine. Nagu ikka, on mõlemal variandil plussid ja miinused. Tutvu Kaup24 veebipoes komplektide ja kappide suure ja soodsa valikuga.

Köögikomplekt – kui sa tahad valmis lahendust

Köögikomplekti äärmiselt suureks eeliseks on muidugi see, et kõik tuleb korraga. Ei pea muretsema selle pärast, kas erinevad kapid klapivad ning kas kõik mahub ära sinna, kuhu plaanisid. Ühe tellimusega on olemas kogu vajalik sisustus ning võid keskenduda muule. Olgu selleks siis elutoa sisustuse valimine või üleüldiselt remondi lõpetamine.

Ei ole vaja peljata ka seda, et köök oleks täpselt selline nagu naabritel. See võis olla probleemiks kakskümmend aastat tagasi. Tänapäeval on komplektide vaik üsna suur disaini, värvi ning ka komplekti osade ja suuruse osas.

Pilte vaadates pööra tähelepanu ka sellele, mis on komplektis. Alati ei ole valamu koos kappidega samas komplektis. See jätab vabamad käed näiteks valamu valikul ja nii saad luua omanäolisema köögi siiski soodsa hinnaga.

Köögikapid eraldi – kui soovid eristuda

Köögikomplektid on reeglina valmistatud lähtudes keskmisest inimesest ning seejuures ka keskmise inimese pikkusest. Lühemale või pikemale inimesele võib selline lahendus igapäevasel kasutamisel ebamugavaks osutuda. Tellides köögikapid eraldi, on võimalik natuke rohkem valida, kui kõrged ning kui sügavad kapid muretseda.

Samamoodi sobivad köögikomplektid ka standardse suurusega köökidesse. Köökides, mis nõuavad erilahendust, on lihtsam kõik ise välja valida. Sellist lähenemist võib vaja minna peredes, kus köögis tegutsejad on väga suure kasvuvahega ning tasapinnad peavad olema eri kõrgusega, kui köök peaks olema kasutamissobilik ratastooliga liikujale või kui köögi planeeringust tulenevalt täismõõdus komplekt lihtsalt ei mahu sinna.

Ja kui lihtsalt ei taha sellist kööki, mis on igas teises kodus, on köögikappide eraldi tellimine lahenduseks. Kuigi ka köögikomplektide valik on aina suurenenud, võib juhtuda, et ei leia täpselt sellist lahendust nagu soovid või ei saa peaaegu ideaalselt köögikomplekti isegi mitte natuke muuta.

Ehk siis...

Köögikomplekt sobib kõige paremini siis, kui korraga läheb väljavahetamisele kogu sisustus. Iga viimane kui kapp ning riiul on vaja uus osta. Ajaliselt ja ka rahaliselt on lihtsam kõik korraga muretseda. Köögikappide eraldi ostmine on väga hea siis, kui välja on vaja vahetada osa interjöörist.

Sisustades kööki, kus osad kapid on juba olemas ja ei taha neid minema visata, saab soovitud lõpptulemuseni jõuda köögikappe eraldi tellides ning omavahel kombineerides.

Uuendamata energiamärgis võib kodulaenule kriipsu peale tõmmata

25.06.2019

alt
alt

Ettevõtja plaanib Võrru mitukümmend miljonit maksvat arendust

26.06.2019

Sarnased uudised

alt

Kuidas nutikalt sisustada väikest elutuba?

alt

Kodutuuning – kompliment oma kodu armastavale inimesele

alt

Saunade 3D projektid Saunamaailmast – enne planeeri, hiljem ehita!

alt

Korralik santehnika tõstab kinnisvara väärtust

alt

Sisustusmess toob kokku valdkonna parimad tegijad

alt

Tekk ja padi saavad liiga vähe tähelepanu

alt

Moodulmööbel pakub paindlikku sisustusvõimalust

alt

Unikaalne sisekujundus pole enam luksus

alt

Kuidas kaitsta WC-potti katlakivi kahjuliku mõju eest?

Kõige populaarsemad

1

Uue pilvelõhkuja ankurrentnikuks saab Coop

2

Uus ehitisregister jõudis kasutajate ette

3

Lasnamäele rajatakse Tondiraba park

4

Pärnus sai nurgakivi ajaloo kalleim kortermaja

5

Lidli pood kerkib ka Tartu kesklinna

6

Eluasemelaenude kasvu tõukab tagant suur nõudlus

Toimetaja valik

alt

Kuidas koostada kinnisvarakuulutust, mis köidab tähelepanu ja tekitab usaldust?

alt

Kuidas korteri üürilt õigesti makse tasuda?

alt

Kinnisvaraturu struktuurimuutus: korteriomanditehingud jäid kinnisasjade tehingutele alla