Haaberstis sai nurgakivi uus elamurajoon

Eesti juhtiv kinnisvaraarendaja Endover pani nurgakivi sel suvel Haaberstisse kerkivale uuele elamurajoonile Aurora Nova. 170 korteriga uusarendust Harku metsa servas iseloomustavad Haabersti avaraimad, kuni 120-ruutmeetrise pindalaga korterid, piirkonna suurim maa-alune parkla ning esimene lemmikloomapesula.

Ehitus, Uusarendused, Aurora Nova, Astangu, Endover Kinnisvara, Uued korterid Tallinnas, Uute korterite müük, Robert Laud

Aurora Nova uusarendusse Astangu metsa serval on projekteeritud kaks 5-korruselist ja üks 8-korruseline hoone, milles kokku on 170 2-5-toalist korterit. Ehitatavad korterelamud on osa Astangu 7 kinnistule rajatavast uuest kaasaegsest elukeskkonnast, kuhu lisaks korterelamutele on planeeritud ka kohvik, lasteaed, mängu- ja spordiväljakud, puhkealad ja parklad. Aurora Nova kolmest korterelamust kaks valmivad käesoleva aasta suvel ning viimane aasta lõpuks.

Haabersti populaarsesse rohelisse piirkonda rajatav Aurora Nova uusarendus eristub teistest kerkivatest korterelamutest suurimate aknaavade ja suurima pindalaga (kuni 5-toalised korterid pindalaga 120 m2) perekorterite ning piirkonna laiaulatuslikema maa-aluse parkla poolest. Hoonete esimesele korrusele tuleb hubane möbleeritud fuajee.

Aurora Nova on ümbritsetud metsatukkadest, matkaradadest, lähedal asub Harku järv. Kuna asukoht pakub häid võimalusi aktiivse eluviisiga inimestele ja lemmikloomapidajatele, on korterelamute juurde planeeritud ka piirkonna esimene lemmikloomapesula, mis on ühendatud sporditarvikute ja vankrite hoidmise ning hooldamise ruumiga. Erilist ühendust loodusega rõhutavad kortermajade astmelised terrassid ning iga korteri juurde kuuluv rõdu. Korterelamute vahelisele alale rajatakse avar hooviala laste mänguväljaku, rekreatsiooniala ja haljastusega, tervet ala piiravad avalikud matkarajad. 

Endoveri tegevjuht Robert Laud: “Aurora Nova on sõsararendus Endoveri rajatud Haabersti suurima parkhoovialaga uusarendusele Aurora Park, mis osutus omal ajal piirkonna populaarseimaks arenduseks. Näeme, et Aurora Nova on samuti väga hästi vastu võetud - tänaseks on müüdud juba pooled korterid ja ostjate huvi on suur. Oleme seadnud eesmärgiks, et Endover ei ehita lihtsalt maju, vaid iga arendusega püüame luua uue tervikliku elukeskkonna. Teeme seda, tuues esile iga piirkonna tugevusi, luues olulisi lisavõimalusi elanike igapäevastele vajadustele ja soovidele vastamiseks ning vaba aja veetmiseks – selleks, et inimene tunneks ennast enda kodukohas võimalikult hästi. Koduotsijate ja ostjate suur huvi meie arenduste vastu kinnitab, et oleme valinud õige suuna.“

Endoveril on täna aktiivses müügifaasis 8 uusarendust. Tänavu suvel valmiva avara hoovialaga Aurora Nova kõrval on neist populaarseimad 2020. aastal valmiv kõrghoone Torn Kristiines ning mitmekesiste lisaväärtustega Eesti suurim korterelamu Vega Lasnamäel. Endoveri uusimad turule tulnud arendused on Klaussoni Kommivabrik Kalamajas Kultuurikatla läheduses ja luksusresidents Ambassador otse linna südames. 

Tehnikaülikoolis arendatakse tarka lifti

17.04.2019

alt
alt

City24 esitleb Eesti parimat valmismajade valikut

17.04.2019

Sarnased uudised

alt

Heiti Hääl hakkab Koplisse arendama 10-hektarilist äri- ja elurajooni

alt

Väike-Patarei tänavale kerkivad ajalugu väärtustavad kodud

alt

Invego rajab 45 miljoni eest Tiskresse 400 korteriga tuleviku elurajooni

alt

Merko pani nurgakivi Tallinna kesklinna suurimale uuele elukvartalile

alt

Mainor Ülemiste ja Fund Ehituse ehitusleping tähistab Ülemiste City uue ajastu algust

alt

Nordecon ja Haven Kakumäe pidasid Lesta 10 kortermajade sarikapidu

alt

Nordecon ehitab Pro Kapitalile Tondile kolm uut kortermaja

alt

Merko rajab Harku järve äärde Pikaliiva elurajooni

Kõige populaarsemad

1

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

2

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

3

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

4

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

5

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!