Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

Kadrioru piiril on valminud kolm moodsat korterelamut, mis püüavad pilku ja annavad aimu, milline peaks olema tänapäevase linnaruumi elamuarhitektuur. Skyline Residence tornmajad on hea näide asukoha, peresõbraliku ja mugava linliku elustiili ühendusest.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Skyline, U.S. Invest AS, Korterite müük Tallinnas, Skyline Residence, Uued korterid Tallinnas, Korterite müük

Linnavaated pilvepiirilt

Tallinnas on vähe kortermaju, mis saavad uhkustada nii avarate ja kaunite vaadetega linnale ning merele kui need avanevad Skyline Residence tornidest ning seda juba teiselt korruselt. 78 meetrit merepinnast kõrguvad majad kingivad elanikele pretsedenditult parimat linnapanoraami kõikidel meie kaunitel aastaaegadel nii päevavalges kui öiste linnatulede säras. Vaateid toetavad korterite maast laeni aknad ja suured suletavad rõdud, mis võimaldavad kõike seda nautida oma kodu soojuses.

Asukoht kingib aega

Skyline Residence asukoht võimaldab elanikel kiires elutempos aega säästa. Ideaalne kaugus südalinnast – auto või ühistranspordiga jõuab sinna 5 minutiga – annab tuntava igapäevase aja kokkuhoiu. Sama lähedale jäävad lennu- ja bussijaam, suured kaubanduskeskused nagu T1 ja Ülemiste keskus, samuti Kadrioru park ja palju teisi olulisi teenuseid ning lõõgastumispaiku.

Väheoluline pole ka fakt, et Skyline Residence majad asuvad olulise transporditaristu läheduses, kust saab autoga hõlpsasti pealinna teistesse linnaosadesse või linnast väljuvatele maanteedele.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Skyline, U.S. Invest AS, Korterite müük Tallinnas, Skyline Residence, Uued korterid Tallinnas, Korterite müük

Hea kodu linnaperele

Skyline Residence arendajad on mõelnud ka peredele. Asjaolule, et tornmajadest jõuab kiiresti vajalike teenusteni, annab kindlasti palju juurde võimalus elada spetsiaalsetes perekorterites, mis on peamiselt rajatud teisele korrusele. Perede elumugavusele mõeldes on igal korteril eraldi murulapike, samal korrusel paiknevad ka kaks kinnist mänguväljakut. Perede jaoks on selline lahendus igati hubane ja turvaline.

Hingega ehitatud

Skyline Residence kodud on saanud peenetundelised siseviimistluslahendused. Interjöör võtab detailideni arvesse tornide erilist asukohta ja positsiooni, ühendades kvaliteedi, linnalikkuse ja loomulikkuse. Viimistlustoodete valikul on ainsaks kriteeriumiks olnud tippkvaliteet. Nii on elanike vajadusi arvestatud peensusteni. Arenduse hoonete konstruktsioon on lahendatud tänapäevaste materjalidega. Näiteks välisseinad on põhiosas kujundatud termoroovidest soojustatud kergkonstruktsioonis seintena, väljast kaetud tsementkiudplaadile kantud krohviga, seestpoolt kipsplaatidega. Rõdude küljed ja esiserv aga turvaliselt klaasitud.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Skyline, U.S. Invest AS, Korterite müük Tallinnas, Skyline Residence, Uued korterid Tallinnas, Korterite müük

Hoone küte on lahendatud linna kaugkütte baasil. Korterites on vesipõrandaküte. Igale korterile nähakse ette oma ventilatsiooniseade.

Tänaseks on kolm Tallinna parima vaatega torni valmis ja 90% korteritest juba müüdud.

Skyline Residence arendajal U.S. Invest AS-il on hea meel usalduse üle, mida uute kodude ostjad on arenduse vastu üles näidanud. Keda veel huvitab uus kodu pilvepiiril, see saab võimalustega tutvuda siin: www.skyline.ee.

Vaata ka  Skyline Residence`i tutvustavat videot:

Kõrghaljastusega krundi poolt ja vastu: 5 kontrollküsimust krundiostjale

16.04.2019

alt
alt

Lahendus külaliskorterite probleemile ärimaal oleks sihtotstarbe muutmine lihtsamaks

17.04.2019

Sarnased uudised

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

alt

Uus-Veerenni - Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

Kõige populaarsemad

1

Kuidas on võimalik, et Tallinna korterite hinnad on kõrgemad kui kunagi varem?

2

Elamus elamust

3

Kinnisvaraturu uus sihtrühm on vanavanemad

4

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

5

Tiskreoja arendaja: uute kodude järele on nõudlus jätkuvalt kõrge

6

Kolme aasta jooksul selguvad Pärnu jõeruumi kasutamise tulevikusuunad

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!