Mida kodu müües silmas pidada?

Kinnisvaraportaalid on jätkuvalt peamine kanal, mis viib kokku kinnisvara ostu- ja müügihuvilised. City24.ee viis aasta viimases kvartalis läbi kliendiuuringu, millest koorusid nõuanded, mida kodu müües silmas pidada. 

Nädala küsimus, Kinnisvarakuulutuse koostamine, Kuidas müüa kinnisvara?, Kinnisvarakuulutuse näidis, Kuidas müüa korterit?, Kinnisvara müük, Kuidas koostada kinnisvarakuulutust?, Kinnisvaraturundus, Kinnisvarakuulutused, Kuidas müüa kodu?, Kuidas müüa maja?

1. Müü kodu portaalis, kus käib reaalne ostuhuviline

City24.ee kliendiuuringus osalenutest peaaegu kõik pidasid üheks olulisemaks näitajaks portaali tuntust. On ilmne, et müüja huviks on soov realiseerida oma kinnisvara kiiresti ja maksimaalse hinna eest. Seetõttu tasub kodu müüki panna portaalis, kus reaalsed ostuhuvilised seda otsimas käivad. Suurem hulk tegelikke ostuhuvilisi on heaks eelduseks ka kõrgema hinnaga tehingule lühema aja jooksul. 

City24 külastusstatistika räägib selle kasuks. Oleme kodusid vahendanud ligi kaks aastakümmet ja meie portaal on teada pea igale eestimaalasele. City24 tugevuseks on väga suur tuntus kõige aktiivsemas kinnisvaratehingute piirkonnas – Tallinnas ja Harjumaal, aga ka Pärnus ning Ida-Virumaal. City24-l on ka väga suur ja lojaalne venekeelne kasutajaskond ning me oleme kindel turuliider uusarendustesse kodu otsivate inimeste seas. 

Kui plaanid oma kodu müüa, on City24.ee Sinu esimene valik! 

2. Nii müüja kui ostja jaoks on oluline tegelik tulemus

Sageli võrreldakse portaale külastajate arvu järgi, mida on lihtne huvitavate pealkirjade ja turundustrikkidega üles paisutada. Selle tulemusel võib portaali külastatavus kasvada, kuid peamiselt reaalse ostusoovita uudishimulike arvelt, kes lahkuvad lehelt pärast esimest klikki. 

Kuulutaja aga otsib oma kuulutusele ostusooviga vaatajaid, mitte paeluva pealkirjaga meelitatud ühe-kliki külastajaid. Seda mõõdab portaalis lehekuvamiste, sisuliselt kuulutuste näitamise arv. Statistika keskkonna Gemius.com andmeil kuvab City24 enda klientide kuulutusi kuus keskmiselt 20-30 miljonit korda, detsembris 2018 keskmiselt 45 kuulutust iga külastaja kohta. City24 on portaal, kust tuleb kliendipäring ja telefonikõne ja portaal, mille külastajad on reaalsed ostuhuvilised. 

3. Panustame kvaliteeti

Kas oled kinnisvara otsijana kogenud seda segaduse tunnet, kui sama objekti kohta on korraga üleval kümme erinevat kuulutust ning tuleb otsustada, millise põhjal neist ühendust võtta. Või selgub, et objekt on juba mitu kuud tagasi müüdud. City24 on alati panustanud portaali kvaliteeti ning teeb tööd, et kinnisvaraobjektide info oleks ajakohane ja kvaliteetne. City24 portaalis on üleval kuulutused, mille omanikud soovivad jõuda tegeliku tehinguni. 

Kui oled endale uut kodu otsimas, tee päring läbi City24.ee kuulutuse juures oleva kontaktivormi ja anna hiljem kindlasti ka maakleri kohta tagasisidet. Nii aitad meil teenuse taset tõsta. Klientide tagasiside põhjal tunnustame aasta lõpus kümmet parimat maaklerit Aasta Tähe auhinnaga. City24.ee Aasta Tähed 2018 leiad siit

 

Kui palju maksab kinnisvara sinu kodukohas?

01.02.2019

alt
alt

Eesti majatehas ehitab Soome suurima moodulitest korterelamuarenduse

05.02.2019

Sarnased uudised

alt

Kas kinnisvara eksperthinnang valmistas pettumuse?

alt

Mis siis, kui kinnisvarahinnad tõusevad koroonakriisist hoolimata?

alt

Mida arvestada soklikorruse korterit ostes?

alt

Miks kinnisvaramaakler ei vasta päringutele?

alt

Mis saab, kui kinnisvara müügihind ja eksperthinnang ei klapi?

alt

Kui palju tehakse tehinguid uute korteritega?

alt

Kes maksab korteri eelmise omaniku võlad?

alt

Üürida end vaeseks või osta end rikkaks?

alt

Kuidas käituda, kui helistab kinnisvaramaakler?

Kõige populaarsemad

1

Mis siis, kui kinnisvarahinnad tõusevad koroonakriisist hoolimata?

2

Inimesed istuvad kodus ja uudistavad kinnisvarakuulutusi

3

Kas kinnisvara eksperthinnang valmistas pettumuse?

4

Pärnu uue autosilla arhitektuurivõistluse võitis ehitusfirma Fidele OÜ

5

Koroonakriis ei ole korterite müügihindu veel oluliselt kõigutanud

6

Korteriühistu üldkoosolek tuleb edasi lükata või korraldada virtuaalselt

Toimetaja valik

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla

alt

Kinnisvaratehinguid tehakse ka tänases kriisiolukorras

alt

Kinnisvara ostuesindus on mõeldud neile, kes oma hambaid ise ei paranda