Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

Eeloleval kevadel valmivad ajaloolises ja rahulikus Uue Maailma asumis modernse arhitektuuriga Koidu Kodu majad, mida iseloomustavad eelkõige kõrge ehituskvaliteet ning peresõbralikkus.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Uus Maailm, Tallinn, Koidu Kodu, Mitt & Perlebach OÜ, Frank Property, Uued korterid Tallinnas, Korterite müük

Hinnatud Uue Maailma piirkonnas on Koidu Kodu üks väheseid uusarendusi, kuhu on võimalik soetada hea planeeringuga elamispind. Asumit on viimastel aastatel uute majadega tublisti tihendatud ja sarnaseid arendusi sinna enam ei mahu. Näiteks Koidu tänaval pole enam ühtegi tühja krunti, kuhu võiks kortermaju rajada.

Seega on Koidu Kodu Uues Maailmas unikaalne võimalus oma elamistingimused uuele tasemele viia. Võttes aga arvesse kogu paketti – läbi mõeldud arhitektuuri, asukohta ning hinda, siis teist sarnast pakkumist täna turul ei eksisteeri.

Koidu Kodu korterid ja äripinnad asuvad turvalise ning kinnise sisehooviga majas, kus kõik linnaeluks vajalik on kiviviske kaugusel. Läheduses asub kaubanduskeskus, Koidu park, jagub sportimisvõimalusi ning bussi, trammi või rongi peale minekuks ei pea kõndima kauem kui paar minutit. Koole ja lasteaedu on ümbruskonnas mitmeid. Vanalinn jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele.

Kõike seda arvestades sobib oktoobri lõpus sarikapidu pidanud Koidu Kodu suurepäraselt kaasaegset arhitektuuri ja siseviimistlust hindavatele inimestele, kes oskavad väärtustada kõike, mida Uue Maailma väljaarenenud ümbruskonnal on pakkuda. 

Planeering panustab jäävatele väärtustele

Koidu Kodus on läbimõeldud planeeringu, B-energiaklassi ja kõrge viimistlus- ning  ehituskvaliteediga peresõbralikud korterid. Arendaja eesmärk oli algusest peale luua modernse arhitektuuriga tänapäevased kodud, mille väärtus jääks ajas kestma nii nagu paljudel teistel erinevatel ajalooetappidel Uue Maailma asumisse ehitatud majadel.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Uus Maailm, Tallinn, Koidu Kodu, Mitt & Perlebach OÜ, Frank Property, Uued korterid Tallinnas, Korterite müük

Kuidas saavutatakse? Korteritel on maast laeni avatavad aknad, mis muudavad need tõeliselt valgusküllasteks. Lisaks on korterites läbiv põrandaküte. Igal korteril on oma panipaik ning soovi korral saab parkimiseks soetada koha majaaluses soojas parklas. Kinnises sisehoovis on lastele mõeldud uudne mänguväljak.  

Kõikides Koidu Kodu korterites on kasutatud ainult kvaliteetseid ehitus- ja viimistlusmaterjale tuntud tootjatelt nagu Villeroy&Boch, Hansgrohe, Haapsalu uksetehas, Boen, jt. Seega on suurt rõhku on pandud nii maitsekale väljanägemisele kui ka selle kestmajäämisele. 

Koidu Kodu ehituskvaliteedi tagab tundud peatöövõtja Mitt & Perlebach ja arendajaks on pikaajalise kogemusega kinnisvaraarendaja Frank Property, kelle oskused ja teadmised kinnisvaraturust võimaldavad klientidele pakkuda ainulaadseid lahendusi. Frank Property meeskonnal on kogemusi kinnisvarainvesteeringute juhtimise, finantseerimise ja ehituse valdkonnas nii elukondliku kui ka ärikinnisvara puhul.

Koidu Kodu korteritest on tänaseks juba üle poole müüdud. Nende kodude populaarsust kinnitab ka fakt, et arendus valiti sel sügisel kinnisvaraportaali City24 “Kuumade pakkumiste” kampaania käigus rahva lemmikarenduste hulka!

Loe veel Koidu Kodu majadest siit: www.koidukodu.ee

Vaata fotogaleriid Koidu Kodu eskiisidest ja sarikapeost:

2019: büroode hinnad kasvavad, kaubanduskeskustest lastakse õhk välja

11.12.2018

alt
alt

MKM: elamispindade probleemid tuleb lahendada koos omavalitsustega

13.12.2018

Sarnased uudised

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

alt

Kaasaegne Liikuri Kvartal Lasnamäe alguses

alt

Nutikas Kolde Rannamaja on koduks aktiivsele inimesele

alt

Uus-Mustamäe mitmekesine naabruskond

alt

Haven Kakumäe – räämas sadamast unikaalseks elupaigaks

alt

Grand Gonsior — kaunikõlalise nime ja inspireeriva sisuga kodu

alt

Liikuri Kvartal – moodne kodu ja kaasaegne naabruskond Lasnamäe alguses

alt

Pärnaõue – rahulik elukeskkond sinu perele

Kõige populaarsemad

1

City24 saade „Meie kaunid kodud“: Trummar Reigo Ahven tunnetab rütme stiilses Raekoja platsi korteris

2

Osta kinnisvara raudtee lähedale

3

Tallinna eluaseme taskukohasus eelmisel aastal veidi paranes

4

RKAS otsib Patarei merekindluse müügipartneriks kinnisvarafirmat

5

Tallinn müüb enampakkumisel 1,5 miljoni euroga kesklinna parklat

6

Sundvalduse panek võib viia valla ja advokaat Leon Glikmani kohtusse

Toimetaja valik

alt

Turuaktiivsuse langust on viimasel kahel kuul vedanud Tallinn

alt

Milline on hea kinnisvarakuulutuse foto?

alt

SEB: Põhjamaade kinnisvaraturu langus mõjutab ka Eesti ettevõtjaid