Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

Uue kodu valimine on iga pere jaoks tähtis otsus. Võimalusi ning kriteeriumeid, mille vahel valida on palju: asukoht, hind, koolide ja lasteaedade lähedus, kaupluste ja teenuste kättesaadavus, hobidega tegelemise võimalused, meelelahutus, ühistranspordiühendused tõmbekeskustega jne. Kui valik on langenud uusarenduse kasuks, siis võib kaasneda teatav ooteaeg, kuid seda saab ära kasutada sisekujunduslike lahenduste väljatöötamiseks.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Kadakamarja põik 1, Saue, Korterite müük

Ruumiplaneeringu valikul tuleks arvestada oma pere ootuste ja vajadustega. Ilmakaarel ja aknast avaneval vaatel on suur mõju valgusele ja privaatsusele. Suured aknapinnad on meie poolpimedas kliimas olulised loomuliku valguse edasikandjad. Tasuks mõelda ka rõdu vajadusele ning selle praktilisele kasutusele. Kas sinna mahub lapsevanker, pesurest või välimööbel? Kui kodus armastatakse tihti süüa valmistada ja ühiselt suure laua taga seda nautida, tuleks kasuks ruumikam köögipind. Kuidas on lood magamistubade ruumipaigutusega? Siin mängib rolli nii pereliikmete arv kui  kavandatava mööbli kogus. Mitu kirjutuslauda lastele, kas nari või tavamõõdus voodid, meiginurk pereemale? See kõik on hea avarakult läbi mõelda. Ootus eraldi panipaigale keldrikorrusel ning garderoobi nishidele esikus ja magamistubades on elementaarsed. Lugemisvalgustid, kohtvalgustid, üldvalgustid? Valgustite asukoha ning eesmärgi osas on palju võimalusi, mis on hea varakult selgeks mõelda. Kardinate tüüp ja kanga valik läheb kokku kogu muu üldise stiili ja mööblivalikuga. Kui peres on väike laps või kui kodu ostab vanem või liikumispuudega inimene, saab oluliseks ka kaldteede ja lifti olemasolu, mis liikumist hõlbustab. Neid pisidetaile, millele tähelepanu osutada on küll ja veel.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Kadakamarja põik 1, Saue, Korterite müük

Laenuga uude majja kodu soetades on laenumakse suurusel oluline roll. Kodukuludele minevat igakuist summat on võimalik tasakaalustada kommunaalkulude arvelt, sest vanemates majades on need uusarendustega võrreldes kallimad. Tänu ruumide põhiselt reguleeritavale vesipõrandaküttele ja soojustagastavusega ventilatsioonile on  küttekulude kokkuhoid uusarendustes märgatav. Samuti on aknad soojapidavamad, sanitaartehnikal ökonoomsemate tööreziimide valik ja plaadid ning parkett kaasaegsemad. Ka hoone trepikoja, panipaikade ja muude üldpindade seisukord on samuti uhiuus.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Kadakamarja põik 1, Saue, Korterite müük

Suurlinna ääres elamine sobib kindlasti rohkem inimestele, kes hindavad vaiksemat, rahulikumat, rohelisemat ja turvalisemat elukeskkonda. Laste puhul on nende turvaline koolitee koos kodulähedaste trennide ja vabaaja veetmise võimalustega kõrges hinnas. Lisaks teeb see ka vanemate elu lihtsamaks, kuna lastele taksojuhiks mitte olemine tähendab suurt ajalist ja rahalist kokkuhoidu. Näiteks Kadakamarja põik 1 ehitatavast uuest korterelamust jääb Saue Gümnaasium vaid paarisaja meetri kaugusele ning sportlikele inimestele teevad rõõmu terviserajad pargis ja metsades, kus jalutada, joosta, suusatada või rattaga sõita. Läheduses asub ka discgolfi rada. Saue suureks eeliseks on iseseisev, terviklik ja toimiv infrastruktuurisüsteem, kauplused, söögikohad ning kiired ühendused Tallinnaga.

Tallinna korteri ruutmeetri hind kasvas oktoobris aastaga 6 protsenti

05.11.2018

alt
alt

Septembris majutusettevõtetes peatunud turistide arv vähenes

06.11.2018

Sarnased uudised

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Ehitus algas! Vaata, millised eksklusiivsed korterid on saadaval

alt

Kaasaegne Liikuri Kvartal Lasnamäe alguses

alt

Nutikas Kolde Rannamaja on koduks aktiivsele inimesele

alt

Uus-Mustamäe mitmekesine naabruskond

alt

Haven Kakumäe – räämas sadamast unikaalseks elupaigaks

Kõige populaarsemad

1

10 nõuannet, kuidas vältida piiritüli

2

Tallinna kinnisvaraturul leidub hruštšovkakorterist veel kehvem kaup

3

Hipodroomi ärikvartali arhitektuurikonkursi võitis HGA

4

Silikaat Grupp avab märtsis Väike-Järve keskuse

5

Tallinna linn ehitab 8 miljoniga Põhja-Tallinna administratiivhoone

6

Tallinn võttis vastu Arco Vara Kodulahe krundi detailplaneeringu

Toimetaja valik

alt

Luminor: kinnisvara hinnamulli lõhkemist näha ei ole

alt

Kas seadustamata hoone eest ootab kopsakas trahv?

alt

Küsitlus: Parkimiskoht ja köögimööbel olgu uue korteri hinna sees!