Grand Gonsior — kaunikõlalise nime ja inspireeriva sisuga kodu

Tunne on see, mis loeb. Ka kodu ostmisel, rajamisel, kujundamisel. Igaüks unistab parimast just iseendale või oma perele. Grand Gonsior on Kadrioru piiril asuv ainulaadne uusarendus, mis pakub midagi erilist neile, kes otsivad iseloomuga kodu.

Sisuturundus, Uusarendused, Kaamos Kinnisvara, Heiki Karro, Grand Gonsior, Aigar Roht, Peeter Tarvas

Tegemist on ajaloolise majaga, mille projekteerisid 1950ndatel tuntud arhitektid Peeter Tarvas ja Heiki Karro. Renoveerimisprojekti ehk korteri plaanid ja lahendused tegi Aigar Roht (AB Korrus). Hoone rekonstrueerimisel säilitatakse algupärane fassaad ja taastatakse võimalikult palju maja sees: trepikojad, fuajee, osaliselt laekarniisid jne. Ühtlasi täiustatakse maja kõige uue ja modernsega, mis on tänapäeval terviklikuks elamiseks vajalik. Sisekujunduse loomisel on nimekad sisearhitektid büroost Architekt11 ammutanud inspiratsiooni värvikatest ja positiivsetest 50ndatest.

Sisuturundus, Uusarendused, Kaamos Kinnisvara, Heiki Karro, Grand Gonsior, Aigar Roht, Peeter Tarvas

Õige tunne koosneb olulistest komponentidest

Hea kodu tunne saab ju tegelikult alguse juba kodutänavasse jõudes – pilk otsib turvalist kindlust ja kahtlemata paistab Grand Gonsior sellega juba kaugelt silma. Soliidne ja väärikas! Turvalised trepikoda ja fuajee tervitavad sisenejaid elegantse interjööriga, kuhu astud sisse rõõmsal meelel.

Sisuturundus, Uusarendused, Kaamos Kinnisvara, Heiki Karro, Grand Gonsior, Aigar Roht, Peeter Tarvas

Grand Gonsior on mõeldud neile, kes otsivad originaalset, iseloomuga kodu. Võiks öelda, et isegi väikese kiiksuga kodu, sest korterite planeeringud võimaldavad väga palju omapäraseid sisekujunduslahendusi. Arendus sobib nii üksikutele inimestele, noortele paaridele kui ka peredele.

Harmoonia ja avarus

Omapärase planeeringuga 1–4-toaliste korterite siseviimistluses on harmoonia modernse ja retro vahel. Üheks suuremaks tõmbenumbriks on aga kõrged laed – kõigis elamistes on lagede kõrgus 3, viiendal korrusel kohati suisa 3,6 meetrit. Siseuste kõrguseks on 2,3 meetrit. Milline avarus ja õhulisus! Et lagede kõrgus oleks võrdväärne partner põrandaliistudele, on viimaste kõrguseks 12 cm. Hästi läbi mõeldud detailid loovad tervikliku koosluse. Mugavust lisavad uus ventilatsiooni- ja tehnosüsteem, tänavamüra eest kaitsevad kaheraamilised kolmekordse klaaspaketiga väga hea sooja- ja mürapidavusega puit-alumiiniumaknad. Jalalgi on ju mõnus astuda naturaalsel parketil. Heida või pikali ja lase mõtetel lennelda!

Sisuturundus, Uusarendused, Kaamos Kinnisvara, Heiki Karro, Grand Gonsior, Aigar Roht, Peeter Tarvas

Mis nägu võiks olla sinu kodu? Valida on kolme siseviimistluslahenduse  vahel ja igaüks neist kõnetab omal moel.

Glamour – elegantne, kontrastne, luksuslik. Korterites on kalasabamustriline tammeparkett, värvipaletti kuulub klassikaline valge-halli-musta kombinatsioon, materjalid on luksuslikud.

Green – värske, naturaalne, looduslik. Siin on ühelipiline tammeparkett, värvideks rahulik valge koos särava värvilaigu ja geomeetriliste mustritega.

Grace – klassikaline, rahulik ja soe ehk teisisõnu harmooniline. Hinge paitavad murtud pooltoonid, puit ning klassikalised detailid.

Iga nüanss on läbi mõeldud just nii, et võid tuppa astudes unustada väljas toimuva ja nautida õdusat olemist oma pesas.

Sisuturundus, Uusarendused, Kaamos Kinnisvara, Heiki Karro, Grand Gonsior, Aigar Roht, Peeter Tarvas

Linnaelaniku mugavus – pesuruum rattale ja lemmikloomale

Maja renoveerimisel on mõeldud kõigile mugavustele. Keldrikorrusele ehitatakse majaelanike ühiskasutuseks hubased ruumid vaba aja veetmiseks. Seal saab mängida piljardit ja lauatennist – miks mitte korraldada pere või naabritega tore igakuine lauamängukohtumine. Ka lastele on mõeldud – avastamist ootab põnev mängunurk. Majas on olemas ruumid rataste ja vankrite paigutamiseks. Muuseas, sealsamas asub rataste ja lemmikloomade pesuruum. Iga lemmiklooma omaniku ja spordiharrastaja unistus!

Eks igaüks valib kodu oma maitse järgi, kuid peaaegu alati on tähtsaimaks lähtepunktiks asukoht. Paljudele on oluline, et kõik mugavused on käe-jala juures: poed, koolid, lasteaiad, vaba aja veetmise võimalused, söögikohad, pargid sportimiseks jne. Grand Gonsior on oma asukohaga ideaalne – kesklinnas, kuid siiski juba Kadrioru veerel, kus melu natuke vähem ja võimalus kiiresti rohelusse sukelduda. Sarnast arendust praegu Tallinna kesklinnas ei ole. Lisaks on Kaamos Kinnisvara üks vähestest, kes pakub kolmeaastast ehitusgarantiid.

See unikaalne korterelamu on originaalne, igal sammul üllatavalt efektne ja kutsub avastama klassikaliselt ajatut arhitektuuri. Kui hing ihkab erilist, siis astu läbi! Vaata lähemalt www.grandgonsior.ee .

Kaamos Kinnisvaral on hea kogemus terviklike elukeskkondade väljaarendamisel. Portfooliost  leiab Männisalu elurajooni Pirital, Rohu kvartali Kalamajas ja aktiivses arenduses oleva Hõbemetsa elurajooni Haaberstis. Paralleelselt Grand Gonsioriga on alustatud Kadrioru veerel veel ühe arendusega – Ferro Residentsid. Üsna kiirelt on avastatud Kaamose uus, Vahtramäe-nimeline arendus Laagris.

 

Pärnumaa Hirvela elurajooni ehitusvea kõrvaldamine võib maksta miljoni

13.09.2018

alt
alt

Kuidas müüa või soetada kaasomandis olevat kinnisvara?

17.09.2018

Sarnased uudised

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

alt

Uus-Veerenni - Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

Kõige populaarsemad

1

Kuidas on võimalik, et Tallinna korterite hinnad on kõrgemad kui kunagi varem?

2

Elamus elamust

3

Merko käivitab Noblessneri sadamalinnakus uue korteriarendusprojekti

4

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

5

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

6

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!