Täislahendused aitavad tõsta uusarenduste müüki keskmiselt 28%

Paljud arendajad kasutavad müügi edendamiseks lihtsat ja populaarset võtet näidiskorteri näol, kuid see ei ole tänases konkurentsis enam piisav. Üle poolte uusarenduste klientidest soovivad tegelikult täislahendusega pakkumist soetatavale kinnisvarale, seda nii visuaalselt 3D versioonis kui käega katsutavana.

Homer, Sisuturundus, Sisekujundus, Uusarendused, OCCO, Rotermann City, Korteri planeerimine, Julija Steptšenko, Itaalia disainmööbel, Kristel Klimov, Eveli Kuusik, Näidiskorter

Edukaks võimaluseks kinnisvarale lisaväärtuse loomiseks on OCCO täislahendus, mis sisaldab näidiskorteri planeerimist ja sisustamist, köögijooniste ja nende loogika ehituskäigus ülevaatamist, garderoobi lahenduste ülevaatamist, 3D visuaaliseerimist ning kogu sisustuse projekti loomist kliendile koostöös sisearhitektiga.

“Täislahendus on kliendi jaoks kui investeering, seda nii ajaliselt, mugavuselt kui ka rahaliselt,” ütles OCCO koduosakonna müügijuht Julija Steptšenko.  Lisaväärtusega kinnisvara müümine muutub tema sõnul päev-päevalt üha tähtsamaks, sest paljud ostjad ei soovi oma aega sisustamisele kulutada. Seda arvestades aitab OCCO arendajal tõsta müüki ning koostada sisekujundusvisioon, mis on kasulik nii kodu ostjale kui investorile.

“OCCO koostöö Rotermanni selle aasta kõige uuema arendusega on üks headest näidetest, kuidas üleval mainitud koostöö on edukas,” lisas Steptšenko .

Stiilne näidiskorter

Homer, Sisuturundus, Sisekujundus, Uusarendused, OCCO, Rotermann City, Korteri planeerimine, Julija Steptšenko, Itaalia disainmööbel, Kristel Klimov, Eveli Kuusik, Näidiskorter

OCCO professionaalid loovad näidiskorteri, mis annab nii kodu ostjale kui investorile väga hea kujutluspildi, kuidas uus korter hakkab arenduses välja nägema. Korter võib olla selline, mis iseloomustab kõige paremini projekti või on näiteks kõige raskemini müüdav. “Loome kogu kontseptsiooni ja teeme valiku meie poolt esindatud mööblitootjate seast – tavaliselt minimaalselt kolm erinevat stiilipaketti, mille hulgast on arendajal võimalik oma lemmik valida,” toob OCCO koduosakonna müügijuht välja. Samuti kuuluvad täislahendusse väga realistlikud 3D visuaalid, mis aitavad veenda inimesi korterit ostma.

Suur tähelepanu köögile

OCCO koduosakonna köökide projektijuht Eveli Kuusik rõhutas köökide ehituskäigus planeerimise olulisust. “Meie kogemus ütleb, et uusarendustes tehakse tihti vigu köögi planeerimisel. Sageli ei arvestata sellega, kuidas uue kodu omanik oma köögi planeerimisega toime tuleb. Näiteks on pistikupesad väga ebamugavatesse kohtadesse planeeritud või ei võimalda õhu väljavõtt paigaldada mugavalt köögikubu.”

OCCO köögieksperdid on ennetanud arenduste planeerimisel tekkinud ebakõlasid, vaadates kriitiliselt üle köögijoonised ning kommunikatsioonide asukohad.

Rotermanni 18 sisekujundus müüb

Homer, Sisuturundus, Sisekujundus, Uusarendused, OCCO, Rotermann City, Korteri planeerimine, Julija Steptšenko, Itaalia disainmööbel, Kristel Klimov, Eveli Kuusik, Näidiskorter

Viimastest OCCO töödest võib esile tõsta Rotermanni18 arendust Tallinna südalinnas, kus mitmed kliendid on tellinud endale täislahendustega korteri ja toonud seda välja ühe olulise põhjusena oma valiku tegemisel.

“OCCO sisustatud näidiskorter koos kvaliteetse Itaalia disainmööbliga ning klientidele täislahenduste pakkumine tõstis huvi projekti vastu ning kiirendas korterite müüki – rahul on nii investorid, kui ka uute kodude omanikud, “ ütles Rotermann City korterite müügijuht Kristel Klimov.

Loe lisaks: www.occo.ee

Kurioosum: „Kalevipojad“ dikteerivad kinnisvarahindu

21.03.2018

alt
alt

Kinnisvaraekspert hoiatab: Eestis tegutseb ohtlikult palju libamaaklereid

21.03.2018

Sarnased uudised

alt

Voodite standardmõõdud – mis need veel on?

alt

Eritellimusmööbel loob omapärase ja kordumatu interjööri

alt

Rose et Marius – Provence´i peene kunsti looming sinu kodu kaunistamiseks

alt

Uus kööginkontseptsioon pakub julgemaid ja erilisemaid lahendusi

alt

Moodulmööbel pakub paindlikku sisustusvõimalust

alt

Valgest köögist vintage stiilini

alt

Magamistuba – kõik on moes!

alt

Hea une saladuseks on kvaliteetsed voodid ja madratsid

Kõige populaarsemad

1

Kuidas on võimalik, et Tallinna korterite hinnad on kõrgemad kui kunagi varem?

2

Elamus elamust

3

Merko käivitab Noblessneri sadamalinnakus uue korteriarendusprojekti

4

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

5

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

6

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!