Valgest köögist vintage stiilini

Kui viimastel aastatel oli meie klientide lemmikuks pea 90 protsendi ulatuses valge köögimööbel, siis nüüd hakkab see trend vaikselt taanduma. Valge köök oli, on ja jääb, kuid üha enam kogub populaarsust tumedamate toonide, erinevate materjalide ja kontrastide julge kokku miksimine, vahendab Scavolini Store Tallinn.

Homer, Sisuturundus, Sisedisain, Scavolini Store Tallinn, Köögitrendid, Köökide tellimine, Köögid, Homer, Sisekujundus, Uued köögid

Atraktiivse disaini austajate kindlaks lemmikuks on vintage stiil. Selle stiili heaks näiteks on kahe Itaalia ikoonbrändi Scavolini ja Diesel´i koostöös loodud Diesel Social Kitchen ehk suhtlusköök kus rõhutatakse jõuliselt tööstuslikku stiili.

Suhtlusköögi vastu tunnevad huvi inimesed, kes otsivad julgemaid ja erilisemaid lahendusi, tavapäratuid värvitoone ning soovivad koju retrohõngulist ning taaskasutatud ilmega kööki.

Kalamaja piirkonnas kus renoveeritakse ja ehitatakse üha uusi Loft stiilis kõrgete lagedega maju ja kortereid ja kus pööratakse vintage stiilile ja taaskasutusele väga suurt tähelepanu on sellel disainköögil eriti suur edu. Kuigi köök ise ei ole toodetud taaskasutusmaterjalidest on klaas, metall ja puit kõik töödeldud nii, et mõjuda pisut kulunud ilmega – näiteks indigosinised köögiuksed on sama värviefektiga, nagu Dieseli "pestud" teksapüksid.

Julgeid värve Dieseli kollektsioonist leidub veelgi nagu näiteks tibukollased ning militaarrohelised kapiuksed. Vaieldamatult panevad i-le täpi peale värvitud metallist MISFITS aksessuaarid, mis meenutavad nn. “romantilist garaazi keskkonda” kuid mõjuvad üllatavalt koduselt.

Mitmete erivärviliste metallesemete hulgast, mis kõik on eraldiseisvad komponendid on Scavolini Store Tallinn salongis esindatud eriti äge kollane serveerimiskäru, mis pole veel ühelegi kliendile märkamatuks jäänud.

Olulised detailid on ka käepidemete valik, õhupuhastaja, kriit tahvlina kasutatavad seinakapid ning masiivse tööpinna profiil. Lisaks on köögi juurde spetsiaalselt juurde disainitud toolid, pukid ja valgustid, mis kõik omavahel moodustavad terviku. Ning Dieseli E-poest saab juurde tellida efektsed mutrivõtme kujulised söögiriistad, et kogu köök oleks peensusteni stiilipuhas.

Homer, Sisuturundus, Sisedisain, Scavolini Store Tallinn, Köögitrendid, Köökide tellimine, Köögid, Homer, Sisekujundus, Uued köögid

Diesel Social Kitchen suhtlusköögiga saab tutvuda Scavolini Store Tallinn salongis, otse Kalamaja südames: Tööstuse 47b, Tallinn.

Uue trendina köögimaailmas tulekski just esile tõsta erinevate materjalide ja struktuuride kombineerimise julguse ning jõulisemate tumedamate värvitoonide eelistamise. Eriti palju tuntakse huvi tumehalli ja musta Fenix materjali ning sügavate hallide lakitoonide vastu, mida siis omakorda koos soojade puidutoonidega kokku sobitada. Kuna avatud köögiruumid on meil veel endiselt eelistatud, siis valitakse köök ka üha enam selliste mudelite seast mida saab elutuppa edasi jätkata ning muuta kogu ruum üheks tervikuks ehk kui tuppa astuda, siis ei jäägi sellist muljet, et tegemist on köögiga.

Homer, Sisuturundus, Sisedisain, Scavolini Store Tallinn, Köögitrendid, Köökide tellimine, Köögid, Homer, Sisekujundus, Uued köögid

Väike-Õismäe tiigi äärde rajatakse amfiteater

14.02.2018

alt
alt

Kinnisvara müük tulumaksuvabalt

15.02.2018

Sarnased uudised

alt

Voodite standardmõõdud – mis need veel on?

alt

Eritellimusmööbel loob omapärase ja kordumatu interjööri

alt

Rose et Marius – Provence´i peene kunsti looming sinu kodu kaunistamiseks

alt

Kümblustünn on populaarne vahend lõõgastumiseks

alt

Väliköök on muutumas koduaia loomulikuks osaks

alt

Vitavia aiapaviljonid pole pelgalt kasvuhooned

alt

Uus kööginkontseptsioon pakub julgemaid ja erilisemaid lahendusi

alt

Moodulmööbel pakub paindlikku sisustusvõimalust

Kõige populaarsemad

1

Kuidas on võimalik, et Tallinna korterite hinnad on kõrgemad kui kunagi varem?

2

Elamus elamust

3

Merko käivitab Noblessneri sadamalinnakus uue korteriarendusprojekti

4

Kuressaare ringtee äärde kerib uus kaubandushoone

5

Kinnisvarafirma Kapitel ostab Logassetsilt pool Nordassetsi

6

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!