Uued eksklusiivsed korterid Toompea veerel – Hermanni Maja

Tallinna kesklinnas on valmimas uus kortermaja, mille planeerimisel on silmas peetud eelkõige mugavust. Tänapäevaste mugavustega kodu on nauding, millesse tasub investeerida, sest kodus veedame suurema osa oma vabast ajast. Toompea veerel asuv Hermanni Maja pakub seda kõike ja eriliselt luksuslikku elukeskkonda saab nautida korterelamus asuvas katusekorteris.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Hermanni Maja, Uued kodud, Perton Ehitus, Korterite müük

Hermanni Maja on uus, modernse arhitektuurikeelega kodu Kassisabas. Suurepärane asukoht toob maja elanike jaoks 3 väärtuslikku piirkonda jalutuskäigu kaugusele: siit avaneb vahetu ligipääs Toompeale, mugavalt lähedale jäävad ka Kassisaba jalutustänavad ja boheemlasliku õhkkonnaga Telliskivi loomelinnak Kalamajas.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Hermanni Maja, Uued kodud, Perton Ehitus, Korterite müük

Kvaliteetne viimistlus

Maja ehitamisel on pööratud suurt rõhku meeldiva elukeskkonna kujundamisele. Saadaval on kolm viimistluspaketti. Kaks põhipaketti – Safiir ja Opaal – mängivad kargete värvitoonide ja kvaliteetsete viimistlusmaterjalidega. Viimistluspaketiga Safiir saab juba praegu iga huviline tutvuda Hermanni Maja kolmetoalises näidiskorteris.

Neile, kes ihaldavad tippklassi mugavusi ja sviidilikku luksust, on pakett VIP. Ajatult klassikaline tervik ühendab endas materjalivalikut, mis rahuldab ka nõudliku maitse ning nutikad tehnoloogilised lahendused.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Hermanni Maja, Uued kodud, Perton Ehitus, Korterite müük

Nutikas kodu

Üha enam mõistame aja väärtust ja kodu soetamisel tuleb mõelda varakult sellele, kui mugav ja ajasäästlik seal elada on. Maja arendaja Perton Ehitus on viimistluse põhipakettidele lisanud targa kodu lahendused, mis muudavad kodukulude jälgimise lihtsaks – seda saab teha telefonirakenduse kaudu. VIP paketis on laiendatud targa kodu lahendus, mis muudab senist arusaama luksuslikust elukorraldusest. Lisaks põhipaketi lahendustele on võimalik avada korteriust sõrmejäljega, panna saunakeris sooja juba kojusõidul, juhtida toatemperatuuri nutiseadmest ja veel mitmeid lahendusi.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Hermanni Maja, Uued kodud, Perton Ehitus, Korterite müük

Läbimõeldud õueruum ja parkimine

Kindlasti on elamise ostmisel olulisel kohal soliidne arhitektuur — kodu peab hea tooniga kõnetama juba eemalt. Kogu maja ja fuajee on esinduslikud ning annavad edasi Toompea suursugust tunnetust. Samuti on tähtis läbimõeldud õueruumi lahendus: õueala lastele, autode parkimine, mõnus ajaveetmine jne.

Hermanni Maja pakubki lastele mängulusti toreda mänguväljakuga. See tähendab, et vanemad saavad lapsed oma koduhoovi mängima lubada ja neil hõlpsasti silma peal hoida, ise samal ajal õues rohelisel puhkealal aega veetes. Koosviibimisteks ja grillimiseks on võimalik kasutada mugavat lehtlat hoovinurgas.

Auto parkimiseks on kolm võimalust: soetada saab parkimiskoha rahuliku Ao tänava ääres, hoovis varju all või garaažis parkimiskorrusel. Autoväravat ja garaaži on võimalik avada mobiilirakenduse kaudu. Parkimiskorrusest kuni viimase korruse korteriteni viib mugavalt lift, mis kulgeb paralleelselt maja keskse trepikojaga.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Hermanni Maja, Uued kodud, Perton Ehitus, Korterite müük

Hermanni Maja penthouse –
Tallinna kinnisvara tõeline pärl

4-toaline, kõrgete lagedega katusekorter asub Hermanni Maja viiendal korrusel ja laiub 148 ruutmeetril, pakkudes tõeliselt magusat lisaväärtust peaaegu sama suure terrassiga. 123-ruutmeetrisel lõunapoolsel terrassil aega veetes unustad, et oled kesklinnas. Terrassile pääseb klaasitud rõduosa ehk talveaed-klaastoa kaudu. Klaasitud on kogu korterelamu rõdud, et pikendada õueruumis olemist jahedamalgi ajal. Kuidas oleks mõnusate õhtusöökidega klaasitud talveaias, nautides päikseloojanguid varakevadest hilissügiseni!

Penthouse-korter on planeeritud nii, et kinni püüda võimalikult palju päikest. Eriliseks maiuspalaks on katusekorteris suur magamistuba. Sellega ühes blokis paiknevad eraldi vannituba, walk-in-garderoob ja rõdu pakuvad privaatset olemist. Kokkuvõtvalt — vanemate magamistoast saab otse rõdule, eraldi vannituppa, sauna või garderoobi. Kõik on mugavasti käepärast!

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Hermanni Maja, Uued kodud, Perton Ehitus, Korterite müük

Hermanni Majast võib saada just Sinu uus kodu Tallinna kesklinnas. Hubased klaasitud rõdud, majaalune parkimine, lift, läbimõeldud planeeringud ja privaatne hooviala teevad Kassisaba serval asuvast majast tõeliselt mugava puhkepaiga. Tule ja vaata oma silmaga.

Hermanni Maja — mugav ja stiilne kodu Toompea veerel!

www.hermanni.ee

6 põhjust, miks sa laenu ei saa

05.02.2018

alt
alt

Arco Vara omandas Bulgaaria tütarettevõtte

06.02.2018

Sarnased uudised

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

alt

Uus-Veerenni - Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

Kõige populaarsemad

1

Kiratsev korteriühistu võib kinnisvaraturul saatuslikuks saada

2

Invego rajab Tallinna mereäärse Luccaranna elamurajooni

3

Millised on üleandmise-vastuvõtmise akti olulised aspektid kinnisvara ostul, müügil ning üürimisel?

4

Pärnu maantee ääres algas uue viiekordse kortermaja ehitus

5

Tallinna ehitusprojektide menetluste arv lööb rekordeid

6

Kaarsilla Kinnisvara ehitab Kandi arendusse kolmanda hoone

Toimetaja valik

alt

Mida jälgida vana (maa)maja renoveerimisel?

alt

Buumi pole, aga olukord on siiski uskumatu

alt

Kus on kinnisvaramull?