Uus aia- või grillimaja sobib hästi kevadekuulutajaks

Küllap on nüüd, kus taliharjapäev selja taga, paljude inimeste mõtted liikumas juba oma maa- või suvekoduga seotud kevadsuviste tegevuste suunas. Agaramad hakkavad varsti seemnetest taimi ette kasvatama, aga kindlasti mõeldakse mitmetes peredes ka uute hoonete püstitamisele, olgu nendeks siis aia- ja grillimajad, saunad, garaažid või kuurid.

Sisuturundus, Divero Ehitus OÜ, Garaaž, palksaun, Grillimajad, Aiamajad, Aiamajade tellimine, Palkmaja, Saun

Seejuures on valikuid põhimõtteliselt kaks – kas rajada soovitav hoone aeganõudvat ehitusprotsessi läbides algusest peale ise või osta sobiv valmis hoone ja lasta see paigaldada.

Viimase variandi kasuks räägib aja kokkuhoid, eriti kui mõelda meie laiuskraadi lühikesele suvele. Vähem tähtis pole ka professionaalne lähenemine, sest kvaliteetsed tehasemajad valmivad ja paigaldatakse õppinud ning kogenud meistrite käe all.

Heaks näiteks on siin Divero Ehitus OÜ tooted, alates lastemajadest ja lõpetades keerulisemate erilahendustega. Ettevõtel, mille põhitegevuseks on erinevate puitmajade disainimine, müük ja püstitus, on laialdased kogemused praktiliselt kõikide väikeehitistega, mida saab valmistada freesprussist. Tootevalikusse kuuluvad isegi kaevurakked.

Divero freesprussmajad toodetakse seinapaksusega 28, 40, 44, 58, 70, ja 92 mm.

Maja on komplektne toode. Komplekt sisaldab kõiki maja püstitamiseks vajalike detaile: alusraam, põrandatalad, põrandalaud, tapitud seinadetailid, katusetalad, katuselaudis, uksed-aknad, liistud ja katuse räästaliistud.

Alates 44 mm seinapaksusest on majade avatäited varustatud pakettklaasidega, soojustades põrandad ja laed pikendate kasutusaega varakevadest kuni hilissügiseni.

Ka soojustatud maja on külmemate ilmade jaoks vajalik varustada elekriradiaatori või kaminaga.

Grillmajad toodetakse männipuidust, kasuliku pinnaga vastavalt 6 ruutmeetrit kuuekandiline ning 9,5 ja 14 ruutmeetrit kaheksakandiline. Kuueruutmeetrine grillmaja mahutab lahedalt istuma kuni 10 inimest ning 9,5 ruutmeetrine kuni 14 inimest.
Grilli komplekti kuuluvad graniidist laud, metalljalg, tulekolle, tuhasahtel, korsten ja laua kohal üles-alla reguleeritav tõmbekubu. Grill-laud on valmistatud 20 mm paksusest poleeritud graniitplaadist, mida on lihtne puhastada ja mis tagab grillile tõeliselt luksusliku välimuse. Korsten ja teised metallosad on viimistletud pulbervärviga, mis muudab pinnad eriti vastupidavaks välistele teguritele.

Divero hooned on valmistatud kvaliteetsest puidust, nad on põhjamaise disainiga ja igati sobivad meie õuedesse ning aedadesse. Maju on võimalik arvestades ümbritsevat keskkonda sobivas värvitoonis viimistleda.

Tasub kindlasti tähele panna, et ettevõte pakub vastavalt kliendi soovidele ka erilahendusi kõikide toodete osas, mida paljud sarnased firmad ei tee. Oma erisoovidest võite julgesti teada anda aadressil info@divero.ee.

Samuti on oluline õige ajastus. Kui tahate kevadeks või suveks oma aeda aia- või grillimaja, lehtlat või mängumaja püstitada, siis tegutsege selles suunas juba praegu.

Tutvu Divero tootevalikuga siin.

 

Viljandi linnavolikogu kehtestas spaahotelli detailplaneeringu

26.01.2018

alt
alt

Eesti esimene MotorCenter sai nurgakivi

26.01.2018

Sarnased uudised

alt

Lasnamägi kui ideaalne äripiirkond

alt

Wolt, Bolt või pankrot? Toidu kojutellimine on restorani päästerõngas

alt

Saunade 3D projektid Saunamaailmast – enne planeeri, hiljem ehita!

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Kuidas leida oma kinnisvaraprojektile rahastust?

alt

Korralik santehnika tõstab kinnisvara väärtust

alt

Ülevaade Leedu elamukinnisvara turust

alt

Kas tellida köögikapid eraldi või terviklik komplekt köögimööblit?

Kõige populaarsemad

1

Kuidas arvestada tulude deklareerimisel eluasemelaenu intresse

2

Pro Kapital sõlmis Ratsuri majade 3,5-miljonise ehituslepingu

3

Merko ehitab ligi 9 miljoniga Tartu maanteele Hiltoni hotelli

4

Lasnamäe taha kerkib uus asum

5

Tallinnas ja Harjumaal müüdi kuu ajaga üle 500 uue korteri

6

Kus tehti mullu kõige rohkem kinnisvaratehinguid?

Toimetaja valik

alt

Luminor: kinnisvara hinnamulli lõhkemist näha ei ole

alt

Kas seadustamata hoone eest ootab kopsakas trahv?

alt

Küsitlus: Parkimiskoht ja köögimööbel olgu uue korteri hinna sees!