Kunderi 33 – Torupilli asumi silmarõõm

Tallinnas, ajaloolises Torupilli asumis valmib 2018. aasta alguses moodne kolmekorruseline puidust kortermaja, mille arhitektuur arvestab piirkonna omapära ja kus on kokku vaid kaheksa õdusat korterit – tõeline maiuspala neile, kes hindavad linnamelu rahulikumat poolt.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Torupilli, Eero Endjärv, Kunderi 33

Hoone arhitekt Eero Endjärv on öelnud, et uue hoone välisilme osas oli eesmärk säilitada puitmajale iseloomulik soojus ning materjali pehmus fassaadis. Sellest ka välisviimistluseks valitud laudis ning soojas toonis viimistlus, mis sobitub kenasti miljööväärtuslike naabermajadega.

Hoone siseplaneering on suhteliselt lihtsa ülesehitusega – trepikoda on paigutatud hoone keskele, kõige pimedamasse nurka – korterid aga selle ümber.

Majas on kahe- kuni neljatoalised korterid, suurusega 49,6 kuni 101,4 ruutmeetrit. Kolmanda korruse terrassidelt avanevad ilusad vaated südalinnale.

Elamu soklikorrusel asuvad panipaigad, mis mahutavad hõlpsasti näiteks jalgrattad ja kõik muu vajaliku.

Igale korteriomanikule on ette nähtud parkimiskoht tänavamürast eraldatud ja privaatses sisehoovis.

Korterid kannavad helguse pitserit

Kunderi 33 korterite siseviimistlust võib kirjeldada märksõnadega valgus ja heledad pinnad. Läbivalt kasutatud rahulik värvigamma loob korterisse hubase atmosfääri.
Korteritesse on paigaldatud kvaliteetsed spoonitud siseuksed, tubades ja köögis on ühelipiline naturaalne tammeparkett, esiku põrandat katab keraamiline plaat. Vannitoa põrand ja seinad on samuti kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on stiilipuhas valge. Vannitubadesse on paigaldatud disainkäterätikuivati, valamukapp koos süvistatud valamuga ja seinapeegel.

Kiirematele oma kodu ostjatel on veel võimalus siseviimistlusmaterjalide valikul kaasa rääkida.

Lisaks kvaliteetsele viimistlusele ja avarust ning valgust pakkuvale planeeringule on korteris tänapäevased energialahendused: soojustagastusega sundventilatsioon, kaugloetavad arvestid, gaasiküttel toimiv küttesüsteem – kõik see tagab madalad kommunaalkulud.

Kui tõsta veel esile midagi erilist, siis on kõigis korterites kasutusel pealinnas ainulaadne Electroluxi kesktolmuimeja süsteem, mis teeb elanikele ruumide koristamise lihtsamaks.

Kesktolmuimejaga saab efektiivsemalt, mugavamalt ja vaiksemalt kodu koristada ning olmes tekkivatest kahjulikest mikroosakestest vabaneda. Sellisel tolmuimejal tuleb tolmuanumat tühjendada keskmiselt vaid 1-2 korda aastas. Ebameeldiva tolmulõhna ja müra võib sootuks unustada.

Sisuturundus, Uusarendused, Tallinn, Torupilli, Eero Endjärv, Kunderi 33

Maja asub põnevas keskkonnas

Torupilli asum on Tallinna ajaloolistest eeslinnadest üks noorimaid, territoorium hoonestati valdavalt alles 1930. aastail, mil sinna kerkisid 4-6 korruselised väärikad kodanlikud kivist korterelamud. J. Kunderi tänava alguse tõsiseilmeliste 1930. aastate lõpu kivimajade rida on Tallinna miljööalade kontekstis suhteliselt erandlik, kuid kaheldamatult väga väärtuslik hoonestustervik.

Piirkonnas on aga nii värskelt renoveeritud kui ka uusi elu- ja ärihooneid, mis moodustavad kauni terviku. Kunderi tänaval on lihtne liikuda nii jalakäijatel, jalgratturitel kui ka ühistranspordi ning auto kasutajatel. Torupilli asumis ning selle ümber on mitmed koolid, kaugel pole ka teatrid ning muuseumid, mistõttu sobib see asukoht ühelt poolt urbanistlikku elustiili hindavatele inimestele, kuid ei välista teiselt poolt rahulikku elukeskkonda.

Lähedal asuvad nii Politsei park (mis avati 1938. aastal ning mida Nõukogude ajal nimetati Pioneeride väljakuks) kui ka Kadrioru park. Kadrioru staadion pakub mitmekülgsed sportimisvõimalusi. Jalutuskäigu kaugusel Kadrioru Saksa gümnaasium ja teised koolid – lasteaiad. Igale maitsele hubaseid kohvikuid ja söögikohti. Supermarketid ja ostukeskused 5 minuti kaugusel. Trammi peatus 5 minuti jalutuskäigu kaugusel ja tramm sõidab otse lennujaama.

Laenu saab veel headel tingimustel

06.12.2017

alt
alt

Maa-amet juhib tähelepanu uutele aadressidele

07.12.2017

Sarnased uudised

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

alt

Uus-Veerenni - Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

Kõige populaarsemad

1

2020. aasta kinnisvaraturu suurimad võitjad ja kaotajad

2

Uuring: Eesti noored valivad kodu asukoha, Läti noored hinna järgi

3

Pandeemia on tõstnud toitlustuspindade pakkumiste arvu rekordkõrgusele

4

Patarei Merekindluses algasid siselammutustööd

5

Saabuv sula paneb lumise katuse vastupidavuse proovile

6

Arco Vara võitis kohtuvaidluse kaubamärgi üle

Toimetaja valik

alt

Eesti elamuhinnad kasvasid kolmandas kvartalis EL-i keskmisest vähem

alt

Üürilepingute sõlmimiseks rakenduvad olulised muudatused

alt

City24 Aasta Tähed 2020 on selgunud!