Ühisrahastusplatvorm Bulkestate on Läti turule toonud juba 25 riigi kinnisvarainvestorid

Peaaegu aasta tagasi käivitus Lätis kinnisvara ühisrahastusplatvorm Bulkestate.com, mis tegeleb finatsvahendite kaasamisega kohalikesse ja piiritagustesse kinnisvaratehingutesse ning pakub võimalust kinnisvara ühisostudeks. Tänaseks on väike idufirma märkimisväärselt kasvanud, vähem kui aastaga on ettevõte kaasanud investoreid kinnisvaralaenude rahastamiseks juba 25-st Euroopa ning maailma riigist.

Investeerimine, Sisuturundus, Kinnisvarasse investeerimine, Kinnisvarainvesteeringud, Bulkestate.com

Kinnisvara rahastamiseks mõeldud internetiplatvorm Bulkestate.com alustas oma tegevust möödunud aasta detsembris, startides edukalt kahe esimese objektiga Riias – Ernestinese 37 ja Dzirnavu 132.

„Realiseerides esimest kaht objekti, kinnitas turg taolise kontseptsiooni elujõulisust ja kasumlikkust, andes võimaluse investoritele teenimiseks ja arendajatele võimaluse oma objektide finantseerimiseks,“ märkis Bulkestate juhatuse liige Igor Puntuss.

2017. aasta esimeses pooles läbis ettevõte restruktureerimise ja augustist jätkus Bulkestate tegevus uue jõuga. Platvormi loojad hindavad oma tööd tulemuslikuks. „Täistuuridel on platvorm töötanud kolm kuud, mille käigus on finantseeritud veel nelja objekti, edukalt kulgeb ka viienda objekti finantseerimine. Kokku teeb see seitse objekti, millest kuus asuvad Lätis ja seitsmes, mis kuulub Läti residendile, asub Bulgaarias,“ rääkisid Bulkestate.com asutajad, lisades, et esimesed projektid on juba valmis ning raha koos intressidega investoritele tagastatud. Peale selle, ligi 90 protsenti esimeste objektide investoritest on investeerinud juba korduvalt järgmistesse projektidesse.

Algul liitusid platvormiga investorid vaid Lätist, kuid pärast mõningaid arendusi, õnnestus kaasata investoreid välisriikidest nagu Saksamaalt, Austriast ja mujalt. Selle tulemusena on Bulkestate.com pakutavad objektid kogunud investeeringuid 25 erinevast riigist, üldine investeeringute maht aga kerkis 368 000 euroni.

Bulkestate.com asutajad märgivad, et pärast edukaid platvormiuuendusi on nende peamiseks eesmärgiks aktiivselt esitleda uusi pakkumisi ja suurendada kliendibaasi, et senisest veelgi enam köita investorite huve.

Tagasihoidlike hinnangute kohaselt on esialgne investeeringute mahu eesmärk poolteist miljonit eurot. Investeerimisprojektide kõrval avatakse varsti võimalus ka kinnisvara ühisostudeks, mis kiirendab ostu-müügi protsessi omanike jaoks ja võimaldab ostjatel soetada kinnisvara turuhinnast soodsamalt.

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu selle tingimustega aadressil www.bulkestate.com ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Tallinna korterite keskmine hind kasvas oktoobris 8,7 protsenti

07.11.2017

alt
alt

Uuring: kolmandik Eesti elanikest ei ole oma pärijaid selgeks teinud

08.11.2017

Sarnased uudised

alt

Miks kaasavad laenuvõtjad raha intressiga 11% aastas?

alt

Usaldusväärne ja kasumlik - Investeerimine kinnisvarasse Reinvest24-ga

alt

Müügis on Tallinna vanalinna imeline pärl

alt

Tartu ridaelamukompleks ootab arendajat

alt

Konkurents Eesti ühisrahastusturul tugevneb

alt

Unikaalne pakkumine Läti kinnisvaraturul - investeerimisprojekt mõisa ja pargiga

alt

Efteni üldkoosolek kinnitas dividendiks 95 senti aktsia kohta

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Kuidas kindlustada enda välja üüritav kinnisvara?

Kõige populaarsemad

1

City24 esitleb Eesti parimat valmismajade valikut

2

City24 saade „Meie kaunid kodud“: Näitleja Veikko Täär hindab Tartu kõrgeima elumaja vaateid

3

Tallinnasse koduostjad ihaldavad enim Nõmme ja Pirita kodusid

4

Ehituslubade väljastamine kasvas esimeses kvartalis 2,4 protsenti

5

Haaberstis sai nurgakivi uus elamurajoon

6

Tehnikaülikoolis arendatakse tarka lifti

Toimetaja valik

alt

Turuaktiivsuse langust on viimasel kahel kuul vedanud Tallinn

alt

Milline on hea kinnisvarakuulutuse foto?

alt

SEB: Põhjamaade kinnisvaraturu langus mõjutab ka Eesti ettevõtjaid