Uus-Peetri Kodu – mugav elu pealinna lõunaväravas

Mitmed Tallinna linnaosad või piirnevad asulad on osalt välja arenenud inimeste soovist leida või rajada endale kodu, kus oleks piisavalt ruumi, rohkem privaatsust ja mis asuks rahulikus ning rohelises piirkonnas, linnakärast eemal. Nii on see näiteks ajaloolistes linnaosades nagu Pirital ja Nõmmel, aga ka mitmetes uuemates elurajoonides nagu Kakumäel või Veskimöldres.

Sisuturundus, Uusarendused, Uued korterid, Paasik OÜ, Mitt&Perlebach OÜ, Triple Net Capital OÜ, Sinilille Kodu OÜ, Uus-Peetri Kodu, Riser Ehitus OÜ

Pikka aega oli aga avastamata paigaks Tallinna lõunapiiril Rae vallas asuv Peetri küla, rahvasuus ka Peetriküla, mis on viimasel kümnendil jõudsasti kasvanud, saades aleviku staatuse ja muutudes elukeskkonnaks, kus on olemas kõik vajalikud teenused ja kuhu paljud oma kodu unistajad soovivad korteri või maja osta.

See soov ei ole ajendatud üksnes faktist, et alevikus on olemas poed, kool, staadion, elamusspordikeskus ja lasteaed, vaid oma osa mängib kindlasti ka väga hea logistiline asukoht. Pääseb ju Peetrist lihtsasti Lennujaamast ja Ülemiste keskusest möödudes kesklinna ja väga kergesti Tartu suunale ning Tallinna ringteele.

Veelgi enam, laiemas mõttes on Peetrist saamas uus Nõmme – linnamelust kaugel, kuid samas mugavalt lähedal, kogukonnana kiiresti arenev ja turvatunnet  pakkuv asum.

Nii ei ole Peetri aleviku areng ja plussid jäänud märkamata inimestel, kes tahaksid tulevikus elada moodsas aedlinnas, aga seejuures kõigest viieminutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast.

Üheks võimaluseks soetada oma unistuste kodu, on Uus-Peetri Kodu arendus, kuhu ehitatakse kokku kuus kahe sissepääsuga kahekorruselist maja, igaühes vaid 20 korterit.

Majad asuvad  vähese liiklusega ning värskelt valminud Sinilille tee ääres, kust ei puudu ka ühistranspordipeatused.

Elamud on paigutatud kinnistule vabaplaneeringu põhimõttel, et kõikide elamute ümber jääks piisavalt õhuruumi ja päikesevalgust. Majade vahele rajatakse kinnistusisesed kergliiklusteed, kõrghaljastusega rohealad istumiskohtade ja laste mänguväljakuga. Ümbruses saab olema piisavalt kohti, et muretult ära parkida oma pere autod – parkimisplatsid on projekteeritud elamute sissepääsude lähedale kahes suunas ümber kinnistu piiride.

Uus-Peetri korterite valikus on kahe- kuni neljatoalised korterid, millest 1. korruse omadel on terrass ja 2. korruse korteritel rõdud.

Korteriostjail on võimalik valida kolme erineva siseviimistluspaketi vahel.

Ehitustegevuse esimeses etapis on valmis saanud kaks esimest maja – Sinilille tee 2/1 ja 2/2. Nendes majades on alles veel käputäis vabu kortereid ning suureks plussiks on see, et kuna majad on valmis, siis saab soovi korral oma silmaga vabu kortereid näha. Nõudlus korterite järele on arendajate sõnul olnud kõrge ja nii on kahe järgmise maja – Sinilille tee 2/3 ja 2/4 – korteritest ära müüdud 70%. Nende majade valmimistähtaeg on  30. september 2018.  Alles hiljuti avati ka kolmanda etapi müük- Sinilille tee 2/5 ja 2/6, mis on ühtlasi ka viimane etapp selles arenduses.

Hoonete planeerimisel on arvestatud krundi ja korterite asetust ilmakaarte suhtes.

Kommunaalkulud on viidud miinimumini, kütmiseks kasutatakse maagaasi, igal kortermajal on oma autonoomne katlamaja. Ventilatsioon on lahendatud korteripõhise soojustagastusega.

Kortermaja arvestuslik energiaklass on C.

Uus-Peetri Kodu arendajaks on Sinilille Kodu OÜ ja Triple Net Capital OÜ, arhitektiks Paasik OÜ. Hooned ehitavad Mitt&Perlebach OÜ ja Riser Ehitus OÜ.

Rohkem infot Uus-Peetri Kodu arendusest leiad siit!

RMK müüb enampakkumisel Tootsi tuulepargi kinnistu

17.10.2017

alt
alt

Kinnisvaraettevõtted ootavad müügihindade kasvu aeglustumist

18.10.2017

Sarnased uudised

alt

Bonava alustab Uus-Mustamäe teise etapi ehitusega

alt

Luuslangi kodud ei ole kummalise, vaid hoopis loogilise nimega projekt

alt

Uus-Veerenni - Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala

alt

Ainulaadne ÖÖD – investeering, mis tasub end kahe aastaga

alt

Uus-Mustamäe – kaasaegseim elupiirkond Mustamäel

alt

Skyline Residence pakub parimaid linnavaateid

alt

Koidu Kodu: Mõnus elu Uues Maailmas

alt

Vali täisväärtuslikum elu suurlinna äärses uuselamus

Kõige populaarsemad

1

Saaremaal üüritakse välja imelist spaamaja

2

Oktoobri kinnisvaraturul koroonaviiruse mõju ei peegeldunud

3

Rail Baltica Ülemiste ühisterminali ehituseks läheb järgmisel aastal

4

Citycon omandas Kristiine Keskusega piirnevad krundid

5

LHV Varahaldus ostab Jüril kolm kinnistut

6

LVM laiendab müügihitiks kujunenud eramupiirkonda Kuressaare piiril

Toimetaja valik

alt

5 asja, millele uut kodu valides tähelepanu pöörata

alt

Kuidas valida kinnisvara hindajat?

alt

Kinnisvaratehinguid saab edaspidi tõestada üle videosilla