Raba tn 18a, Rääma, Pärnu linn

Pärnu, Pärnu maakond

9 740 EUR + VAT

Commercial, 1265 m² | FOR RENT | 

Hea logistilise asukoha ja nähtavusega uus ärihoone.
Hea logistilise asukoha ja nähtavusega uus ehitatav ärihoone Ehitajate tee ääres Raba tn ristmikul (Raba tänavale/lt võimalik pööre mõlemast/sse Ehitajate tee suunavööndist/sse). Ettevõtte esindushoone, müügiesindus-ladu-kontor tüüpi vms krundile kontseptuaalselt sobiv hoone ehitakse valmis arvestades üürniku vajadusi ja erisoove. Hoone on võimalik lahendada nii I kui II korruselisena kui ka muu soovitava ruumi- ja/või fassaadilahendusega. 

Ärihoone ehitatakse teraskarkass konstruktsioonile sandwich-paneelidest seinaelementidega ning klaasfassaadidega. Hoone projekteeritaks kogu laiuses vahepealsete tugipostideta. Müügisaali-laoruumide kõrguseks on 5m (fermi alla), bürooruumide kõrguseks 2,5 m. Ruumide põrandad armeeritud betoon või fiiberbetoon. Müügisaalis, kontori ja olmeruumides vesipõrandaküte (kaugküte) ning soojustagastusega ja jahutusega ventilatsioon. Laoruumides radiaator või kalorifeerküte (kaugküte) ning sundventilatsioon vastavalt ruumi kasutusele. Planeeritud peakaitse võimsus 3 x 50A (võimalik muuta), ruumide valgustus,  elektriinstallatsioon ja nõrkvoolupaigaldis vastavalt normidele. Krundile 2 sissesõitu Raba tn poolt, hoone ümbrus asfalteeritud ja kaetud kiviparketiga, võimalik kuni 33 parkimiskohta.

Käesolev üüripakkumine on esitatud joonistel näidatud ja lisaks käesolevalt kirjeldatud hoone konfiguratsioonis, kus I korruselise hoone ehitamisel (üp 1265 m²) on üür 7,7 €/m²/kuus (lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks) ning II korruselise lahenduse korral (üp 1505 m²) on üür 7,4 €/m²/kuus (lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks). Juhul, kui tellija (üürniku) soovil tehakse hoone ehitamisel ehitustehnilisi või ruumilahendust puudutavaid muudatusi kalkuleeritakse üürileandja poolt vastavalt ümber ka üürihind. 

Üürilepingu sõlmimisel tasub üürnik tagatisraha või annab tagatise vastavalt lepingueelsetel läbirääkimistel kokkulepitule. Tähtaegse üürilepingu periood 10 aastat. Hoone ehitusperiood 9-12 kuud üürilepingu sõlmimisest. Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta.

Spaces

Total area: 1265 m²
Plot size: 3274 m²
Floor / Total floors: 1 / 1

General

Purpose of use: Warehouse, Services, Merchant
Cadaster number: 62504:060:0770
Heating system: central heating
Energy certificate: c
Ownership rights: immovable property
Condition: new building
Municipal engineering: electricity, water

Additional information

Communications: internet
Security: security system
Sanitary arrangements: shower
Ventilation: air-conditioner, compulsory ventilation
Parking: in the courtyard
Parking places: 33
Free parking: Yes
Extra values: industrial power supply

Summary

Property type: Commercial
Total area: 1265 m²
Construction year: 2020
Direct reference: https://www.city24.ee/en/real-estate/commercials-for-rent/Parnu-Parnu-linn/5645905
Rent: 9 740 EUR (VAT excluded)
Price / unit: 7.7 EUR/m²
City24 ID: 5645905

Contact broker

  • Janno Peterson

  • Kinnisvaraekspert OÜ
  • Phone 1: 50 58 832
  • Phone 2: 44 20 700
  • Email:
Send message

Kinnisvaraekspert OÜ

Pärnu mnt 82-31, Tallinn
Phone: 626 250
Fax: 626 4260

www.kinnisvaraekspert.ee

Map

Pictures