Uus Maa alustas Tallinna kesklinnas asuvate Mardi kortermajade müügiga

Uus Maa Kinnisvarabüroo alustas Tallinnas Keldrimäe asumisse ehitatava Mardi tänava elamukvartali müügiga. Kolme 8-korruselisse majja tulevad 1-4-toalised avarate planeeringute ja rõdudega korterid.
 
 
„Pakume valmivaid kortereid klientidele rõõmuga, sest Mardi Majade näol on tegemist tervikliku kvartaliga, kus on mõnus elada nii peredel kui ka äriinimestel. Mõistlikud planeeringud, rõdud ja südalinna lähedus teevad nendest korteritest hea investeeringu - nii välja üürimiseks kui ka hilisemaks müümiseks,“ kommenteeris projekti müügiga tegelev maakler Liina Tettermann.
 
Talle sekundeerib samuti Mardi Majade müügiga tegelev maakler Annika Saarnak, kes toob esile hoonete hea asukoha. „Kõik on käe-jala juures, südalinn on kohe samas lähedal, kuid sellest hoolimata on tegu vaikse piirkonnaga. Jalutuskäigu kaugusel on kauplused, lasteaiad, koolid, kultuuriasutused ja vanalinn. Samuti ühistransport. Kuna maja all on parkla, pole vaja muretseda, kuhu oma auto panna. Ja see on kesklinnas tugev argument.“
 
Projekteeritavad äripindadega korterelamud asuvad Tallinnas Kesklinna linnaosas aadressil Mardi 4 ja 6. Kavandatav kvartal koosneb kolmest 8-korruselisest hooneplokist, mida ühendab madal hoonetemaht, mille keldrikorrusel asuvad parkla, panipaigad ja tehnilised ruumid ning esimesel korrusel äripinnad ja kütmata, katusealused parkimiskohad. Taastatava Vana-Keldrimäe ning Mardi tänava äärde rajatakse ka avalikuks kasutamiseks mõeldud parkimiskohad.
 
Hoonete teisest kuni kaheksanda korruseni paiknevad erineva suurusega 1- kuni 4-toalised korterid, mis hoonete viimastel korrustel on teistest suuremad ja erineva plaanilahendusega. Kõigil korteritel on lodžad või rõdud. Korterid vastavad energiatõhususe B-klassi nõuetele.
 
Kinnistutel kasvavad grupiti lehtpuud. Olemasolevast haljastusest säilitatakse võimalikult palju. Parkla katusele, hoonete sisehoovi, rajatakse murukivi ja tugevdatud murukattega kaetud platsid. Samuti korrastatakse hoonestamata alad Mardi 2 ja Võlvi 3 ning Vana-Keldrimäe tänava kagupoolne külg. Heakorrastustööde käigus rajatakse kaks lastemänguväljakut.  
 

Tartu Riia tänava lõppu planeeritakse suuri arendusi

28.06.2013

Haldurid müüvad taas Q Vara Tiskre kinnistuid

28.06.2013

Kõige populaarsemad

1

5 viga, mida inimesed oma kodule hinda pannes teevad

2

Tartu alustab uue viidasüsteemi loomist

3

Korteriühistud ei taha oma juhtidele palka maksta

4

Kuidas sisustada stiilset ja hubast koduaeda, terrassi või rõdu?

5

Kinnisvaratehingute arv Eestis vähenes aprillis 2,7 protsenti

6

EfTEN ostis Laagri Selveri arenduse

Toimetaja valik

alt

5 meetodit rentniku tausta uurimiseks

alt

Kinnisvara hinnatõus – kaua veel?

alt

City24.ee on suurima kinnisvarakuulutuste arvuga portaal Eestis