Uus Maa alustas Tallinna kesklinnas asuvate Mardi kortermajade müügiga

Uus Maa Kinnisvarabüroo alustas Tallinnas Keldrimäe asumisse ehitatava Mardi tänava elamukvartali müügiga. Kolme 8-korruselisse majja tulevad 1-4-toalised avarate planeeringute ja rõdudega korterid.
 
 
„Pakume valmivaid kortereid klientidele rõõmuga, sest Mardi Majade näol on tegemist tervikliku kvartaliga, kus on mõnus elada nii peredel kui ka äriinimestel. Mõistlikud planeeringud, rõdud ja südalinna lähedus teevad nendest korteritest hea investeeringu - nii välja üürimiseks kui ka hilisemaks müümiseks,“ kommenteeris projekti müügiga tegelev maakler Liina Tettermann.
 
Talle sekundeerib samuti Mardi Majade müügiga tegelev maakler Annika Saarnak, kes toob esile hoonete hea asukoha. „Kõik on käe-jala juures, südalinn on kohe samas lähedal, kuid sellest hoolimata on tegu vaikse piirkonnaga. Jalutuskäigu kaugusel on kauplused, lasteaiad, koolid, kultuuriasutused ja vanalinn. Samuti ühistransport. Kuna maja all on parkla, pole vaja muretseda, kuhu oma auto panna. Ja see on kesklinnas tugev argument.“
 
Projekteeritavad äripindadega korterelamud asuvad Tallinnas Kesklinna linnaosas aadressil Mardi 4 ja 6. Kavandatav kvartal koosneb kolmest 8-korruselisest hooneplokist, mida ühendab madal hoonetemaht, mille keldrikorrusel asuvad parkla, panipaigad ja tehnilised ruumid ning esimesel korrusel äripinnad ja kütmata, katusealused parkimiskohad. Taastatava Vana-Keldrimäe ning Mardi tänava äärde rajatakse ka avalikuks kasutamiseks mõeldud parkimiskohad.
 
Hoonete teisest kuni kaheksanda korruseni paiknevad erineva suurusega 1- kuni 4-toalised korterid, mis hoonete viimastel korrustel on teistest suuremad ja erineva plaanilahendusega. Kõigil korteritel on lodžad või rõdud. Korterid vastavad energiatõhususe B-klassi nõuetele.
 
Kinnistutel kasvavad grupiti lehtpuud. Olemasolevast haljastusest säilitatakse võimalikult palju. Parkla katusele, hoonete sisehoovi, rajatakse murukivi ja tugevdatud murukattega kaetud platsid. Samuti korrastatakse hoonestamata alad Mardi 2 ja Võlvi 3 ning Vana-Keldrimäe tänava kagupoolne külg. Heakorrastustööde käigus rajatakse kaks lastemänguväljakut.  
 

Tartu Riia tänava lõppu planeeritakse suuri arendusi

28.06.2013

Haldurid müüvad taas Q Vara Tiskre kinnistuid

28.06.2013

Kõige populaarsemad

1

Pärnu annab 15 aastaks rendile 55 bussiootepaviljoni ala

2

Buumiaegsed hinnad on käes, tehingute mahu poolest jäädakse veel alla

3

Väikeremondi tellijad on hiljaks jäämas

4

Riigile loovutatud rämpskinnisvara hulk on tänavu kõvasti kasvanud

5

Keila Jõesaare omanik võib ehitada 30 maja asemel kaks

6

Millised on eluruumile esitatavad nõuded?

Toimetaja valik

alt

Tänasest hakkab kehtima elamukinnisvara hindamise uus kord

alt

Korteri puudusi varjates võtab müüja suure riski

alt

Kas tead kõiki riske kaasomandis kodu ostmisel?