Käivitus uus kodulehe teenus Baltikumi kinnisvarafirmadele

Alates tänasest tõi City24.ee koostöös Hollandi tarkvaratootja Wazzup Software'ga Eesti turule Wazzup Webi kodulehe teenuse, mis pakub kinnisvaraettevõtetele soodsat ja kaasaegset lahendust kodulehtede loomiseks.

Suurepäraste kodulehtede loomine oma põhitegevuse kõrvalt on kinnisvaraettevõtetele kiiresti arenevas veebimaailmas korralik väljakutse. Ka olemasolevate lehtede ülalpidamine võib muutuda oodatust keerukamaks, kuna tehnoloogia areneb kiiresti, uuendusi on palju ning need on aeganõudvad ja kulukad. Samal ajal soovivad kasutajad näha parimat funktsionaalsust ning kodulehe toimimist kõikides seadmetes – nii arvutis kui ka mobiilsetes seadmetes.

Wazzup Webi kodulehed pakuvad kõigile neile muredele suurepärase lahenduse, et kinnisvaraettevõtjad saaksid keskenduda oma põhitegevusele. Soodsa kuutasu eest saab ettevõte endale kodulehe, mille valmimise eest on hoolt kandnud oma ala tippspetsialistid. Koduleht vastab alati tehnoloogia viimastele nõudmistele, on suurepärase disainiga ning selle Eesti turu jaoks kohandatud otsingumoodul teeb kuulutused hõlpsasti leitavaks.

„Usun, et Baltimaade ja sealhulgas ka Eesti kinnisvaramaastikule saabuvad väga põnevad ajad. Oleme seda sündmust põhjalikult ette valmistanud, võttes appi Wazzup Software aastatepikkused kogemused koostööst tuhandete Euroopa kinnisvarafirmadega. Kodulehtede loomiseks on igasuguseid platvorme, kuid meie nägime kõvasti vaeva selle nimel, et luua midagi ainulaadset – Wazzup on täiega keskendunud kinnisvaramaakleritele,“ kommenteeris Wazzup Software Hollandi tegevjuht Gerben Nijmeijer.

„Wazzup Webi kodulehe teenus viib kinnisvara vahendamise veebimaailmas uuele tasemele. Paljud meist on olnud olukorras, kus kodulehe loomine algab suure vaimustusega, kuid sageli sumbub see hasart probleemidesse: usaldusväärse tegija leidmine on raske, protsess ise tüütu ning ajamahukas, hind on kallis ja lahendused ei tööta lõpuks nii nagu algselt silmas peeti. Wazzup Webiga saab selliseid tõrkeid vältida. Kõik kinnisvaraettevõtted, kes on unistanud oma taskukohasest, funktsionaalsest ja hea disainiga koduleheküljest, saavad seda endale kas või kohe looma hakata. Tegemist on parima kinnisvaraettevõtetele suunatud kodulehe süsteemiga,“ kommenteeris kinnisvaraportaali City24.ee juhataja Karin Noppel-Kokerov.

Wazzup Software tooteid ja teenuseid kasutab praegu Euroopas üle 1500 kinnisvaraettevõte ning neid veebilahendusi külastab kokku üle 1,8 miljoni unikaalse kasutaja kuus.

Spetsiaalselt Eesti turu jaoks loodud Wazzup Webi võimalustega saab tutvuda aadressil www.wazzup.ee.

Võsule rahatakse koos hotelli ja restoraniga ka spaa

19.05.2016

alt
alt

Renoveeritud Tallinna Linnahall tahetakse avada 2019. aasta kevadel

20.05.2016

Sarnased uudised

alt

Linnahalli võib tulla 5300 kohaga orkestrisaal ja konverentsikeskus

alt

Erivajadustega inimesed saavad taotleda toetust oma eluaseme kohandamiseks

alt

Riik pani Harku vangla 800 000 euroga müüki

alt

Arendaja soovib endisesse Pärnu vanglasse hotelli rajada

alt

Keskkonnaminister tahab maa väärtust hinnata nelja aasta tagant

alt

Leedu pankrotis Snorase panga viimased Eesti hooned on müügis

Kõige populaarsemad

1

KredEx hakkab väljastama toetust väikeelamute rekonstrueerimiseks

2

Pärnu kesklinna uut kauplust ja ärihoonet plaaniv Rimi sai ehitusloa

3

Tallinn käivitab Reidi, Haabersti ja Gonsiori tee-ehitushanked

4

Nõukaajal rajatud Kuressaare bussijaam tunnistati kultuurimälestiseks

5

Maaomanikud hakkavad saama õiglasemat talumistasu

6

Kinnisvaraturu kasv võtab hoogu maha

Peatoimetaja valik

alt

Nõudlus elamumaa järele on kahekordistunud

alt

Kinnisvaraäri on viidud massidesse

alt

Eesti eluruumide kvaliteet on Euroopa viimaste hulgas