Pärnaõues valmis kolm kortermaja

Tallinna ühes suurimas uusasumis, Haabersti linnaosas paiknevas Pärnaõues valmis lisaks olemasolevale sajale korterile kolm uut korrusmaja kokku 31 korteriga.

Kaks uut korrusmaja on kahekorruselised ning üks neljakorruseline. Kahetoaliste korterite suurus ulatub keskmiselt 50m2 ja kolmetoaliste oma 70m2. Kõik korterid on rõdudega ning enamike korterite juurde kuulub panipaik hoone esimesel korrusel. Lisaks ehitatakse elamurajooni mänguväljakud ja rohealad.

„Kolme uue korrusmaja pea kõik korterid on omaniku juba leidnud. Pärnaõue on kolinud peamiselt just Õismäe vanades paneelmajades elanud inimesed,“ märkis eluasumit arendav NCC Tähekodu juhataja Priit Aer.

„Pärnaõue on Tallinna linnapiiril paiknevatest arendustest kõige mitmekesisemaid võimalusi pakkuva keskkonnaga – Haabersti ringi ümber on koondunud jaekaubandus ning spordiklubid ja –saalid, koolid ja lasteaiad, lähedal asub rand, Vabaõhumuuseum ja loomaaed,“ lausus Aer.

„Oleme korraldanud ka liikluse uuringuid ning vastupidiselt tavaarusaamale jõuab Rannamõisa teelt võrreldes Tartu, Narva, Pärnu ja Viimsi suunaga kesklinna kõige kiiremini,“ ütles Aer.

Pärnaõue korrusmajade arhitektid olid Sandre Aas ja Meeli Truu. NCC Tähekodu annab kõikidele korteritele kolme aasta pikkuse ehitusgarantii.

Käesoleva aasta lõpuks lisandub Pärnaõuele veel kaks neljakorruselist energiasäästlikku maja 38 korteriga, mille ehitust alustas NCC käesoleva aasta aprillis. Mõlemas neljakorruselises majas saab olema kokku 19 kahe- kui kolmetoalist korterit.

NCC käivitas Pärnaõue elurajooni arenduse 2008. aastal, kümneaastases perspektiivis peaks Rannamõisa ja Vana-Rannamõisa tee vahel asuma uus ja kaasaegne linnakvartal kokku enam kui 40 kortermajaga.

NCC on suurim kodude ehitaja Eestis. Viimase kümne aastaga on ettevõte rajanud Tallinna ja selle ümbrusse üle 1100 korteri. NCC Tähekodu märgi all on kerkinud Viimsi keskusse Tammeõue, Kadrioru ja Lasnamäe piirile Vana-Kuuli, Mustamäele Rabaküla ning Haaberstisse Pärnaõue. Järgneva kümne aasta jooksul plaanib ettevõte ehitada veel täiendavalt 1000 korterit.

1Partner tahab Lasnamäe “kilekotimaakleritelt” turgu võtta

14.06.2013

Alarmo Kapital suurendas oma osalust Arco Varas

17.06.2013

Kõige populaarsemad

1

Lastega või koduloomaga üürnikuks? Koli kuuse alla!

2

Tänasest hakkab kehtima elamukinnisvara hindamise uus kord

3

Remontimata korteri hind hakkab korralikule järgi jõudma

4

Pärnu korterite keskmine hind tõusis masujärgse aja kõrgeimale tasemele

5

Müügihitiks on ülioptimaalsed uued korterid

6

Ülemiste Citys alustatakse Eesti suurima parkimismaja ehitamist

Toimetaja valik

alt

Tänasest hakkab kehtima elamukinnisvara hindamise uus kord

alt

Korteri puudusi varjates võtab müüja suure riski

alt

Kas tead kõiki riske kaasomandis kodu ostmisel?