Uus Maa alustas Tallinna lähedal elamurajooni müüki

Uus Maa Kinnisvarabüroo ja GL Kinnisvara OÜ alustavad Raasikul Rohtla elamurajooni müügiga, kus pakkumisele tuleb 13 kõigi kommunikatsioonidega elamukrunti.
 
„Raasiku on vaikne ja kodune linnalähedane alevik, kus on terviklik elukeskkond ja infrastruktuur,“ kommenteerib Ille Kompus Uus Maa Kinnisvarabüroost. „Uued elamukrundid paiknevad Raasiku südames, väljakujunenud keskuse kõrval, millel on Tallinnaga suurepärane transpordiühendus. Tallinna linna piirini on vaid 20 kilomeetrit ehk umbes 20 minutit autosõitu. Koju saab sõita ka rongi, bussi või marsruuttaksoga.“
 
Samuti projekti müügiga tegelev maakler Liina Tettermann lisab: „Kõik eluks esmavajalik on Raasikul vaid jalutuskäigu kaugusel – kaasaegsed lasteaia- ja põhikoolihooned, uus kunstmuruväljakuga jalgpallistaadion, rongijaam, kauplused, raamatukogu ja loomulikult uued peresõbrad. Suvel alustatakse lasteaia juurdeehitusega ning alates 2014. aastast on igale soovijale lasteaiakoht kindlustatud.“
 
Rohtla asumit arendab GL Kinnisvara OÜ, mis on kahe sõbra ja põlise Raasiku mehe, Toomas Gorbatševi ja Olavi Liivandi ühine ettevõtmine.
 
„Minu prioriteedid on hariduse ja elukeskkonna arendamine Raasikul,“ ütleb Liivandi, kes kuulub ka Raasiku valla volikokku. „Üks asi on asutuste ehk lasteaia, kultuurimaja ja kooli tulevik, teine aga on elamute arendamine. Loodan, et siia tuleb inimesi juurde ja noored jäävad oma kodukohta.“
 
Gorbatšev lisab, et tema sooviks on näha oma kodukoha arengut. “Minu soov on, et elu Raasikul oleks täisväärtuslik ja turvaline nii noortele peredele kui ka pensionäridele. Selleks on oluline hea kohalik haridus ja kõikide vajalike infrastruktuuride väljaarendamine, aleviku mugav linnalähedane asukoht on meil juba olemas.”
 
Rohtla asum valmib kahes etapis. Esimes osas rajatakse 13 individuaalkrunti üldpinnaga 1113-1616 m2. Rohtla kinnistu teises etapis tuleb juurde 8 elamukrunti suurusega 1600-2540 m2. Välja on ehitatud vee- ja kanalisatsioonitrass, elektriliin ning tänavavalgustusega teed. Kõigi liitumiste maksumus sisaldub krundi hinnas.
 
Asumis paikneb ka 2500 ruutmeetrine veekogu, mis jääb Rohtla elanike kasutusse ja selle äärde ehitatakse laste mänguväljakud.

Saaremaal tõstetakse täna paika Leedri küla taastatud tuulik

11.06.2013

Lennujaamale kavandatakse lennukiremondihoonet

11.06.2013

Sarnased uudised

alt

Linnahalli võib tulla 5300 kohaga orkestrisaal ja konverentsikeskus

alt

Erivajadustega inimesed saavad taotleda toetust oma eluaseme kohandamiseks

alt

Riik pani Harku vangla 800 000 euroga müüki

alt

Arendaja soovib endisesse Pärnu vanglasse hotelli rajada

alt

Keskkonnaminister tahab maa väärtust hinnata nelja aasta tagant

alt

Leedu pankrotis Snorase panga viimased Eesti hooned on müügis

Kõige populaarsemad

1

Pärnu kesklinna uut kauplust ja ärihoonet plaaniv Rimi sai ehitusloa

2

KredEx hakkab väljastama toetust väikeelamute rekonstrueerimiseks

3

Tallinn käivitab Reidi, Haabersti ja Gonsiori tee-ehitushanked

4

Maaomanikud hakkavad saama õiglasemat talumistasu

5

Kääriku ajab Otepää kandi kinnisvarahinnad üles?

6

Helenius: kinnisvaraturul krahhiriski ei ole

Peatoimetaja valik

alt

Nõudlus elamumaa järele on kahekordistunud

alt

Kinnisvaraäri on viidud massidesse

alt

Eesti eluruumide kvaliteet on Euroopa viimaste hulgas