Kalamajas Vabriku tänaval alustati uue korterelamu müüki

 
Virtual Property OÜ ja Uus Maa Kinnisvarabüroo alustasid uute korterite müüki Kalamajas Vabriku tänav 35b. Kolmekorruselisesse kümne korteriga majja tulevad enamikus suured perekorterid.
 
„Meil on hea meel rõõmustada Kalamaja fänne ühe tõeliselt kalamajaliku projektga,“ ütleb Virtual Property juhatuse liige Jaanus Laugus. „Selle projekti teeb eriliseks ülimalt hea asukoht Kalamaja südames, rohelise pargi ja koolimaja kõrval. Hoovimajana on ta kaitstud tänavalt tuleva kära-müra eest. Hoones on eelkõige läbi kahe korruse paiknevad suuremad korterid, mis sobivad noortele peredele. Ühtlasi on projekti ruutmeetrihinnad soodsaimad piirkonnas ning koostöös Swedbankiga on võimalik saada uuele kodule väga soodne, madala intressiga kodulaen.“
 
Ka Uus Maa Kinnisvarabüroo konsultant Ave Klaser toob antud projekti puhul esile just selle paiknemist hinnatud piirkonnas. „Pika ajalooga Kalamaja on omanäoline linnaosa, mis on kunagisest töölisasumist arenenud hinnatud piirkonnaks. Kalamaja pakub miljööväärtuslikku ja rahulikku elukeskkonda oma ainulaadse arhitektuuri, roheluse ning hubaste kohvikute ja restoranidega. Kesk- ja vanalinn jäävad vaid jalutuskäigu kaugusele.“
 
Maakler Liina Tettermann toob esile, et lisaks soodsale ruutmeetrihinnale on ka broneerimistingimused väga head. "Broneerides korteri, on esimene sissemakse 3000 eurot, millele järgneb kolme kuu pärast notariaalse võlaõigusliku ostu-müügileppe sõlmimine 20% ulatuses korteri hinnast, kusjuures makstud 3000 eurot on juba sinna sisse arvestatud."
 
Rajatavasse hoonesse on planeeritud 10 läbi kahe korruse asetsevat korterit (nende hulgas 6 neljatoalist korterit), mille üldpinnad on vahemikus 66-124,6 ruutmeetrit. Kõikidel korteritel on prantuse rõdu. Soklikorrusel hakkavad asuma ka panipigad ja hoovi tulevad autokohad. Maja küttesüsteem põhineb lokaalsel gaasikatlal, mis hoiab igakuised kommunaalkulud mõistlikul tasemel.
 
Vabriku 35b kortermaja ehitab Hausers Ehitus OÜ. Töid alustati käesoleva aasta mais ja hoone valmib 2014. aasta kevad-suvel.

Uute eluasemete nõudlus ületab pankade hinnangul pakkumist

04.06.2013

Mais oli pealinna kinnisvaraturg väga aktiivne

05.06.2013

Kõige populaarsemad

1

6 punkti, mis peaks üürilepingus kindlasti kirjas olema

2

Eesti oli esimeses kvartalis eluasemehindade kasvult Euroopas kaheksas

3

Eesti hakkab kõrgusi ja sügavusi arvutama Amsterdami nulli suhtes

4

Uus Maa Kinnisvarabüroo: Soodne turukonjunktuur püsib

5

Riik loob elamumajanduskava väheneva rahvastikuga piirkondadele

6

Ehitushinnaindeksi mõõdukas tõus jätkus

Toimetaja valik

alt

Eluasemehinna kasv peegeldab sissetulekute suurenemist ja linnastumist

alt

Vaata, milline on “oh-issver-vau-mai-gaad-kui-nummikas!”-tüüpi kinnistu pakkumine

alt

Kuidas kinnisvarakuulutusi paremini visualiseerida?