Esmakordselt Eestis tulevad müügile täielikult sisustatud uhiuued korterid

Ei ole kuigi haruldane, et uut korterit saab soetada juba sisustatud köögiga, kuid Pro Kapital läheb selles osas veelgi kaugemale – esmakordselt Eestis saab Tondi Elukvartalisse osta uhiuue korteri täieliku sisustusega, alates mööblist ja lõpetades mugavat elamist täiendavate pisidetailidega.

Kesklinna läheduses, kunagisel Tallinna raehärra Dunte suvemõisa territooriumil on Pro Kapitalil valminud esimene maja mitmekülgses Tondi elukvartali arenduses, millest saab uue kesklinnalähedase rohelise ja hubase linnaosa keskus.

Järgmisel nädalal, 3. – 5. detsembrini, kell 17.00 – 19.00, oodatakse kõiki huvilisi uudistama uusi kortereid, mida on võimalik soetada täielikult sisustatuna. Korterid ehitatakse ja sisustatakse ostjate soove arvestades kuni kardinate ja vaipade materjali ning värvivalikuni välja.

Seda tehakse koostöös sisearhitektuuribürooga Karm & Kristianson, kelle välja töötatud sisustuslahendused on võimalik soetada koos eluasemelaenuga ning korterisse koheselt sisse kolida . Partneriteks on valitud usaldusväärsed stuudiod, keda julgeme soovitada – Softrend, Holzmaier, Hektor Light, Koduluks jt.

Heaks võimaluseks saada aimu, millised tänapäevased eluruumid hakkavad välja nägema, on ülalnimetatud kuupäevadel Tondi elukvartali näidiskorteri külastamine.

„Pakume seda teenust just lisandväärtuseks koduostjale, et ta ei peaks hakkama enam peale omafinantseeringut kulutama raha ka korteri sisustusele. Uue korteri sisustuse saab mugavalt lisada kodulaenule. Oleme esimene arendaja, kes sellist võimalust pakub. Lisaks on see väga mugav inimestele, kes ei soovi ise korteri sisustuse valimisega tegeleda. Oluline on, et paketid on välja töötatud sisekujundajate poolt ning seega stiilsed ja kvaliteetsed,“ rääkis Pro Kapital Eesti aktsiaseltsi müügijuht Karmo Karelson.

Olulisemast lühidalt:

Asukoht Tondi vaikses sisekvartalis kesklinna vahetus läheduses.
Energiaklass B - soojusvahetiga sundventilatsioon, vesipõrandaküte, kolmekordsed puitalumiiniumaknad.
Igas korteris panipaik, lisaks parkimiskoht hoone 0 korrusel ja korteri turvasüsteemiga ühendatud panipaik 1. korrusel.
Suured rõdud 11,0-22,4 m2, 5. korruse korteritel privaatsed katuseterrassid suurusega 47 ruutmeetrid, millelt avaneb suurepärane vaade linnale.
Naturaalsed ja kvaliteetsed siseviimistlusmaterjalid, sanitaartehnika firmadelt Vitra, Hansgrohe.
Mänguväljakud, jalutus- ja jooksurajad, naabriteks „Tere“ Tennisekeskus, Golden Club spordiklubi, džuudoklubi, kergejõustikustaadion ja -hall, ujula, jalgpallikeskus.
Läheduses lasteaiad, koolid, kaubanduskeskused.

Rohkem infot uutest korteritest: http://www.city24.ee/tondilinna/

 

Tartu teeb 2017. aastaks üldplaneeringu

02.12.2014

alt

Metro Capital alustas Tivoli esimese etapi arendusega

02.12.2014

Kõige populaarsemad

1

Tartu soovib müüa Lidlile huvi pakkuva kinnistu

2

Tallinna vanalinnast on saamas Airbnb linnaosa

3

Astlanda ehitab Tobiase tänavale 18 miljoni euro eest elamupinda

4

Pealinn müüb enampakkumisel kinnistuid ja korteriomandeid

5

Unikaalne pakkumine Läti kinnisvaraturul - investeerimisprojekt mõisa ja pargiga

6

Ehitusmahtudes viimase viie aasta suurim kasv

Toimetaja valik

alt

5 meetodit rentniku tausta uurimiseks

alt

Kinnisvara hinnatõus – kaua veel?

alt

City24.ee on suurima kinnisvarakuulutuste arvuga portaal Eestis