Pärnus saab nurgakivi uus spaa- ja konverentsikeskus

Täna peale lõunat pannakse nurgakivi Estonia Spa Hotels AS kuurorthotelli uuele spaa- ja konverentsikeskusele, mis valmib juurdeehitusena olemasolevale hoone- kompleksile Tammsaare tänaval.

Samal ajal renoveeritakse täielikult senised Roheline ja Valge maja ning hotellikompleks hakkab edaspidi kandma nime ESTONIA Resort Hotel & Spa.

Estonia Spa Hotels AS on asunud välja arendama kahte spaakontseptsiooni. Uus kuurorthotell koos spaa ja konverentsikeskusega võimaldab klientidele pakkuda senisest oluliselt mitmekülgsemaid ja kvaliteetsemaid teenuseid. Klientidele juba tuttav Pargi maja jätkab oma tuntud headuses senist ravispaa suunda. Hoonete sisu märksõnadeks on innovatiivsus ja eestimaisus. Kaasajastatud hoonete kompleksi tuleb 4* hotell enam kui 100 toaga, konverentsikeskus mahutavusega kuni 480 inimest, sauna- ja basseinikeskus koos Surnumere basseiniga ning enam kui 20 tuba spaateenuste osutamiseks.

Hoonete uuendamise arhitektuurse osa loojaks on KOKO Arhitektuuribüroo. Ehitustööde peatöövõtja on Nordecon AS ja omanikujärelvalvet teeb Vealeidja OÜ. Projekti teostamist finantseerib Swedbank AS. Kokku investeerib Estonia Spa Hotels renoveerimistöödesse 8,3 mln eurot.

Tänase päeva ja tegemiste kohta ütleb Estonia Spa Hotels AS nõukogu esimees Virve Pichen järgmist: „Eesti on spaariik, sest Spaaliidul, kuhu Estoniagi kuulub, on 19 liiget. Aga meil ei ole olemas kaubamärki „eestimaine spaa”. Seda kaubamärki olemegi looma asunud. Me usume, et enam ei müü universaalsed asjad, mida pakutakse igal pool. Oleme veendunud, et rõhudes autentsele ja asukohapõhisele elamusele, saavutame edu.” „Estoniast kujuneb Eesti spaa Eesti teenustega,“ lisab Estonia Spa hotellide juhataja Andrus Aljas.

„Tahame olla rõhutatult eestimaised, samas mitte konservatiivsed, vaid pigem tulevikku vaatavad. Toome sisekujundusse nüüdisaegse Eesti disaini ja restorani Eesti köögi.“

Estonia Spa Hotels AS algus ulatub aega, mil Pärnus avati asutus nimega Sanatoorium nr 1. Juba kuurordi algusaastatel peeti seda üheks kuulsamaks supelasutuseks Läänemere rannikul. Tänapäeval pakub ettevõte hotelli- ja taastava iseloomuga ravi- ning spaateenuseid. Ettevõtte müügitulu oli 2013.a majandusaastal üle 5,6 mln euro ja kasum üle poole miljoni euro. Estonia Spa Hotels AS ainuomanik on Pärnu linn ja hetkel annab aktsiaselts tööd 187 inimesele.

Idaraha tungib kinnisvaraturule

22.10.2014

alt
alt

Rae valda rajatakse Euroopa suurim elamusspordikompleks

22.10.2014

Sarnased uudised

alt

Linnahalli võib tulla 5300 kohaga orkestrisaal ja konverentsikeskus

alt

Erivajadustega inimesed saavad taotleda toetust oma eluaseme kohandamiseks

alt

Riik pani Harku vangla 800 000 euroga müüki

alt

Arendaja soovib endisesse Pärnu vanglasse hotelli rajada

alt

Keskkonnaminister tahab maa väärtust hinnata nelja aasta tagant

alt

Leedu pankrotis Snorase panga viimased Eesti hooned on müügis

Kõige populaarsemad

1

KredEx hakkab väljastama toetust väikeelamute rekonstrueerimiseks

2

Pärnu kesklinna uut kauplust ja ärihoonet plaaniv Rimi sai ehitusloa

3

Tallinn käivitab Reidi, Haabersti ja Gonsiori tee-ehitushanked

4

Nõukaajal rajatud Kuressaare bussijaam tunnistati kultuurimälestiseks

5

Maaomanikud hakkavad saama õiglasemat talumistasu

6

Kinnisvaraturu kasv võtab hoogu maha

Peatoimetaja valik

alt

Nõudlus elamumaa järele on kahekordistunud

alt

Kinnisvaraäri on viidud massidesse

alt

Eesti eluruumide kvaliteet on Euroopa viimaste hulgas