Mustamäel algab Maxima XX supermarketi ehitus

Järgmisel nädalal algab Mustamäe Vilde tee Maxima X kodukaupluse ümberehitus Maxima XX supermarketiks. Kauplus avatakse järgmise aasta kevadel.

Maxima laieneb Tallinnas Mustamäel, kevadel algas Tammsaare tee kodukaupluse ümberehitus pinnalt kaks korda suuremaks supermarketiks ja nüüd algab sarnane ümberehitus Vilde teel.

Maxima kommunikatsioonijuhi Erkki Erilaidi sõnul on Mustamäe kaubandusele perspektiivikas piirkond. „Meil on Mustamäel kuus kodukauplust ja osa neist jäid klientidele juba selgelt kitsasteks, ostjaid käib palju ja kaubariiulite vahel on üha rasksem liikuda. Samuti küsitakse tihti, millal jõuavad piirkonda suuremad kauplused nagu Maximal on näiteks Lasnamäel ja Õismäel,“ rääkis Erilaid. „Rahuldamaks kasvavat nõudlust avame oma esimese Maxima XX supermarketi Mustamäel juba tänavu sügisel aadressil Tammsaare tee 133.“

Vilde tee 75/77 Maxima X kodupood on viimast päeva avatud pühapäeval ning järgmisel nädalal algab vana hoone osalise lammutamisega uue kaupluse ehitus. Kaubanduskeskus rajatakse uuenenud Maxima brändikontseptsioonist lähtuvalt.

"Oleme saanud oma Tallinna esimeste supermarketite klientidelt palju positiivset tagasisidet. Nii tuleb ka Vilde poe müügisaal avaram, kaupade paigutus mugavam ja käepärasem ning tootevalik mitmekesisem võrreldes Maxima väiksemate kauplustega pealinnas. Uues poes muudetakse ka värvivalikut, valguslahendust ja sisekujundust,“ märkis Erilaid.

Maxima investeerib uude kaubanduskeskusse üle 3,1 miljoni euro, ehitajaks on Moodul Projekt OÜ. Rajatava keskuse üldpind tuleb varasemast hoonest kaks ja pool korda suurem - ligi 2500 ruutmeetrit, millest Maxima müügisaal võtab enda alla enam kui 1600 ruutmeetrit. Supermarketi sortiment küünib 25 000 erineva tooteni. Poes pakutakse suurt valikut kodumaiseid tooteid ja värskeid puu- ja köögivilju. Lisaks tulevad müügile ka eksootilisemaid toiduaineid, mida paljudest teistest poodidest ei leia. Samuti pakutakse Maxima köögi värskeid liha-, kulinaaria- ja kondiitritooteid. Tööd saab rajatavas kaubanduskeskuses üle 80 inimese.

Tartu Ropka tööstusparki kavandatakse uusi tootmishooneid

18.07.2014

Fond Control soovib Kopli liinide piirkonda rajada veepargi

21.07.2014

Kõige populaarsemad

1

Üürikorteri tulumaksu peaks poole võrra alandama

2

Nõukaajal rajatud Kuressaare bussijaam tunnistati kultuurimälestiseks

3

Põhja-Tallinnas avab uksed Arsenali keskus

4

Kinnisvaraturu kasv võtab hoogu maha

5

Üürituru toob põranda alt välja õiglane maksustamine

6

Algas lepingute sõlmimine Ülemiste City kõige uuema büroohoone pindadele

Peatoimetaja valik

alt

Nõudlus elamumaa järele on kahekordistunud

alt

Kinnisvaraäri on viidud massidesse

alt

Eesti eluruumide kvaliteet on Euroopa viimaste hulgas